Nájdite si čas a príďte!

od | okt 24, 2022 | Výchova

 

Deň otvorených dverí na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline prebieha počas jesene a zimy. Budúci záujemcovia o túto školu majú k dispozícii viacero termínov, kedy sa môžu prísť pozrieť na každodenný život školy.

 

 

Návštevníci sú sprevádzaní priestormi školy samotnými žiakmi a v rôznych učebniach, triedach či dielňach sú oboznámení s obsahom jednotlivých študijných odborov.

Deň otvorených dverí je jedinečná príležitosť nahliadnuť a nechať sa sprevádzať po všetkých priestoroch školy a oboznámiť sa nie len s možnosťami štúdia ale aj so všetkými ponukami aktivít a akcií SOŠ sv. Jozefa Robotníka.

Dod 10 2022 04

Dod 10 2022 05

Dod 10 2022 06

Zdroj: SOŠ

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Ako prežiť sv. omšu s deťmi?

Najmä, keď sú deti ešte malé, neposedné a vyrušujú, keď ešte poriadne nerozlišujú kostolnú lavicu od preliezky a rodič sa niekedy ide prepadnúť od hanby?

Rodičovské výzvy v digitálnej dobe

S narastajúcim vplyvom digitálnych technológií je úloha rodiča o čosi náročnejšia. Okrem bežných výchovných situácií by mal byť sprievodcom svojich detí v spleti aplikácií a online obsahov.

Mediálny krúžok v Žiline

Deň pred sviatkom sv. Dominika Savia navštívili mladí mediálni nadšenci zo Spojenej školy sv. Jána Bosca v Novej Dubnici Strednú odbornú školu sv. Jozefa Robotníka v Žiline.