Modlitba starých rodičov a seniorov

od | dec 7, 2022 | Osobitný článok

 

Ďakujem ti, Pane, za požehnanie dlhého života pretože tým, ktorí sa k tebe utiekajú, vždy dopraješ, aby prinášali ovocie.

Odpusť mi, Pane, že sa často vzdávam a bývam sklamaný.

Neopúšťaj ma, keď mi ubúdajú sily.

Nauč ma, aby som s nádejou pozeral na budúcnosť, ktorú mi uštedríš, na poslanie, ktoré mi zveruješ, a neprestajne ospevoval tvoju chválu.

Urob ma nežným majstrom tvojej revolúcie, aby som s láskou ochraňoval svoje vnúčatá a všetkých maličkých, ktorí u teba hľadajú útočisko.

Ochraňuj, Pane, pápeža Františka a daj, aby tvoja Cirkev zbavila svet osamelosti a naše kroky upriam na cestu pokoja.

Amen.

 

(Foto: Pixabay)

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.