Modlitba starých rodičov a seniorov

od | dec 7, 2022 | Osobitný článok

 

Ďakujem ti, Pane, za požehnanie dlhého života pretože tým, ktorí sa k tebe utiekajú, vždy dopraješ, aby prinášali ovocie.

Odpusť mi, Pane, že sa často vzdávam a bývam sklamaný.

Neopúšťaj ma, keď mi ubúdajú sily.

Nauč ma, aby som s nádejou pozeral na budúcnosť, ktorú mi uštedríš, na poslanie, ktoré mi zveruješ, a neprestajne ospevoval tvoju chválu.

Urob ma nežným majstrom tvojej revolúcie, aby som s láskou ochraňoval svoje vnúčatá a všetkých maličkých, ktorí u teba hľadajú útočisko.

Ochraňuj, Pane, pápeža Františka a daj, aby tvoja Cirkev zbavila svet osamelosti a naše kroky upriam na cestu pokoja.

Amen.

 

(Foto: Pixabay)

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Tanečná súťaž TeenDance 2023

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.

Školský rok 2023 / 2024

Ponúkame vám prehľad hlavných saleziánskych mládežníckych aktivít v tomto pastoračnom roku.