Spoločne ďalej zájdeš

od | aug 14, 2022 | Saleziáni

 

Text a Foto: organizátori hokejbalového kempu

Letné akcie u saleziánov v Banskej Bystrici sú v plnom prúde a výnimkou nie sú ani turnusy hokejbalových kempov, ktoré sa uskutočnili v dňoch 11. – 15. júla a 1. – 5. augusta.

Hlavným mottom obidvoch kempov bola myšlienka Spoločne ďalej zájdeš. Deti boli rozdelené do troch kategórií, od najmladších, ktoré sa učili novým zručnostiam, poznaniu či prístupu voči hre, sebe, ako aj spoluhráčom navzájom, až po najstarších, ktorí sú poväčšine s hokejbalom zžití.

Kemp 08 2022 02

Denný program začínal rannou registráciou, po ktorej nasledovalo spoločné úvodné slovo, ďalej prvý tréning, svätá omša, obed, voľný program a druhý tréning. Okrem tohto harmonogramu bol v piatok po druhom tréningu do programu pridaný aj zápas detí s rodičmi a trénermi, ktorý deti veľmi potešil.

Kemp 08 2022 04

Na záver kempu sme tiež vykonali hodnotenie prežitého týždňa, odmenili sme najlepších (ako aj ostatných) hráčov, takisto trénerov a všetci sme si navzájom úprimne poďakovali.

Kemp 08 2022 03

O ešte krajší zážitok v závere druhého kempu sa postaral náš vzácny hosť, pán Michal Handzuš, ktorý nás prišiel navštíviť odovzdal ceny, mal pre hráčov autogramiádu a zahral si s nami už spomínaný zápas.

Kemp 08 2022 05

Sme veľmi radi, že sme spolu mohli prežiť ďalšie nezabudnuteľné chvíle, byť tu pre vás a stráviť s vami spoločný čas. Úprimne ďakujeme všetkým zúčastneným, obzvlášť trénerom, zdravotníkom, saleziánom za poskytnutý priestor pre všetok program a takisto rodičom za ich pomoc, obetu a spoluprácu. Tešíme sa na ďalšie zážitky s vami!

Organizátori hokejbalového kempu

Kemp 08 2022 06

Kemp 08 2022 07

Zdroj: SDB Banská Bystrica

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Trnava-Kopánka

Zdravíme z Trnavy a prichádzame so správami za celé letné obdobie.

Don Ángel Fernández Artime sa stane kardinálom

Po týždňoch očakávania v celej saleziánskej rodine bude v sobotu 30. septembra 2023 páter Ángel Fernández Artime, hlavný predstavený saleziánov, slávnostne vymenovaný za kardinála.