Pozvánka na adventný čas

od | nov 23, 2022 | Osobitný článok

 

Spoločenstvo TYMIAN pozýva miništrantov a ich rodiny na adventné online stretnutia (AMOS), v rámci ktorých odznejú adventné príbehy, modlitby a súťažné otázky s možnosťou zaujímavých výhier. Stretnutia sa uskutočnia v adventné nedele a stredy o 19:30 h. Viac informácií nájdete na webovej stránke.

Program stretnutí AMOS

19:30 – začiatok, privítanie, predstavenie programu
adventný príbeh
prednesenie prosieb miništrantov
desiatok radostného ruženca
vyhodnotenie predchádzajúcej súťažnej otázky, losovanie výhercov, nová súťažná otázka
mariánska antifóna + požehnanie
20:00 – záver stretnutia

Kto má záujem zúčastniť sa adventného miništrantského online stretnutia, nech sa s nami spojí cez webovú aplikáciu GOOGLE MEET.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.