Memoriál Jozefa Kabinu

od | jún 18, 2024 | Osobitný článok

 

Pozývame vás zaspomínať si na futbalové časy. V sobotu 22. 6. 2024 od 9:30 sa v Bratislave na Trnávke uskutoční 1. ročník Memoriálu Jozefa Kabinu.

Bude to futbalový turnaj pre každého hráča alebo hráčku, ktorí v minulosti hrali futbal akúkoľvek dobu v klube Domino na Trnávke. Svoj tím vytvoria ročníky od tých najstarších 1987 až po ročník 2004. Pre bývalých trénerov bude tím Old Boys.

Hrať sa bude systémom piati hráči a jeden brankár.

Ak sa chcete prihlásiť do turnaja, napíšte na mail: seftrener@sdmdomino.sk, kde dostanete ďalšie inštrukcie.

SDM Domino 06 2024 02

Futbalový klub SDM Domino v Bratislave na Trnávke funguje od roku 1996 a za ten čas sa na týchto ihriskách vystriedalo množstvo futbalistov a futbalistiek,

Jozef Kabina prišiel na Trnávku ako mladý salezián v roku 1996 a okrem inej práce tu rozbehol aj futbalový klub SDM Domino a tomu sa venoval naplno. Aj keď neskôr pôsobil v iných domoch v Bratislave, alebo mimo Bratislavy, na futbal a futbalistov SDM Domina nikdy nezabudol.

Zdroj: SDM Domino

 

Zdieľať článok

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a
X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Najčítanejšie za posledný mesiac

Naši partneri

Boletín Salesiano Španielsko

Il Bollettino Salesiano Taliansko

Salesiánský magazín

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Rok vďačnosti 5. etapa – Ihrisko

Od 1. júla 2024 už prebieha posledná etapa prípravy na 100. výročie príchodu saleziánov na Slovensko. Osobnosť, ktorá nás môže v tejto etape sprevádzať, je sestra saleziánka blahoslavená Mária Troncatti FMA.

Arcidiecézna púť v Gaboltove 2024

Gaboltov je najvýznamnejším pútnickým miestom Košickej arcidiecézy a je známy veriacim katolíkom na celom Slovensku. 20. – 21. júla 2024 sa tu bude konať hlavná výročná púť.

Prímestský tábor v Novej Dubnici

Uskutočnil sa v dňoch 1. – 5. júla 2024. O 127 detí sa staralo 55 animátorov, z toho traja saleziáni. Celý tábor zastrešoval direktor domu don František Kubovič.

Blahoslavený Titus medzi nami

Mnohých ctiteľov blahoslaveného Titusa Zemana, ktorí ho túžia bližšie spoznať a stretnúť sa s ním, privedú kroky do jeho rodiska, do Bratislavy-Vajnôr, kde je vo farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie uložený jeho hlavný relikviár.

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a
X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Najčítanejšie za posledný mesiac

Naši partneri

Boletín Salesiano Španielsko

Il Bollettino Salesiano Taliansko

Salesiánský magazín