Združenie ADMA v Dubnici nad Váhom sa rozrástlo

od | mar 27, 2022 | Saleziánska rodina

 

Autor: Gabriela Bauerová FMA / Foto: archív autorky

V sobotu 19. marca 2022 na slávnosť sv. Jozefa zložilo 5 kandidátiek počas svätej omše v Dubnici nad Váhom prísľuby do Združenia Márie Pomocnice – ADMY. Liturgii predsedal don Pavol Grach – delegát za saleziánsku rodinu. Spolu s ním svätú omšu celebrovali don Bohuš Levko – direktor komunity, don Peter Bicák a don Cyril Gajdoš.

Adma 03 2022 03

Kandidátky Tatiana Barteková, Daniela Bieliková, Tatiana Filipková, Gabriela Mačinová a Anna Vančová sa na svoj veľký deň zloženia prísľubov pripravovali v priebehu necelých dvoch rokov na osobitných formačných stretnutiach. Tiež sa aktívne zapájali do aktivít miestneho strediska.  Svojimi prísľubmi sa rozhodli  hlbšie prežívať a šíriť mariánsku úctu vo svojich prostrediach a tak ako Panna Mária – byť disponované k službe všade tam, kde to bude potrebné.

Adma 03 2022 02

Adma 03 2022 04

Adma 03 2022 05

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Odvážna líderka v čase komunistickej totality

Životný príbeh sestry Vilmy Šutkovej FMA, ktorá sprevádzala niekoľko generácií saleziánok v čase totality. Rozhovor a autentické rozprávanie sr. Vilmy o živote rehoľníčok v období totality.

Rozžiarme Vianoce

Tím organizátorov Projekt: Vianoce aj tento rok pripravuje krátke adventné zamyslenia, ktoré chcú inšpirovať a obohatiť v čase adventu.

ADMA online november 2023

Ponúkame vám časopis Združenia Márie Pomocnice, ktorý vychádza každý mesiac. K dispozícii je aktuálne číslo na mesiac november.