Začína sa tvoriť nový ročník súťaže Bibliq 2024

od | aug 7, 2023 | Saleziánska rodina, Výchova

 

Minulý týždeň sa v saleziánskom noviciáte v Poprade stretli tvorcovia online biblickej súťaže Bibliq, aby začali prípravu budúceho ročníka.

Počas dvoch dní sa v popradskom noviciáte stretli tvorcovia obsahu pre Bibliq, aby spolu pripravovali materiály pre ďalší ročník, ktorého témou bude biblická kniha Genezis. Okrem usilovnej práce však mali čas aj na iné veci – don Štefan Urban im počas prestávky ukázal napríklad misijný kútik, ktorý sa nachádza na dvore noviciátu.

Bibliq 08 2023 02

Bibliq 08 2023 03

Budúcoročný Bibliq bude opäť nezabudnuteľný. Môžeme to len odporúčať.

Ak sa chcete o Bibliq-u dozvedieť viac, všetky informácie nájdete na webe: https://bibliq.online

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Preventívny systém vo výchove mládeže VI.

Po láskavosti si predstavíme ďalší pilier výchovného systému dona Bosca – rozum. Nejde o aplikáciu abstraktných ideí, ale o usmerňovanie vzájomných vzťahov spoločného života.

Biblická online súťaž Bibliq

Mladí z celého Slovenska majú aj tento rok možnosť zažiť Bibliu inak. V tomto čase už prebieha prihlasovanie do 3. ročníka Bibliqu – súťaže, ktorá zábavnou formou približuje mladým Božie slovo.

Do roka a do dňa

Takto začal svoju homíliu provinciál don Peter Timko SDB.  Áno v ten istý deň, ako pred rokom v sobotu, a tiež s jeho prítomnosťou sa začala naša Konferencia Saleziánov spolupracovníkov strediska Prešov-Sever.