Vysokoškolský internát na Miletičovej

od | máj 2, 2022 | Saleziáni

 

Text a Foto: Jozef Kupka SDB

 

Rekonštrukčné práce na vysokoškolskom internáte u saleziánov v Bratislave na Miletičovej sú ukončené. V sobotu 7. mája sa bude konať veľká brigáda. Počas nej sa do miestností internátu prinesie nábytok a potrebné vybavenie. A potom ešte prebehne posledné upratovanie a čistenie všetkých priestorov. Hneď nato bude môcť internát prijať prvých ľudí na ubytovanie.

Zatiaľ to nebudú vysokoškoláci. Do internátu sa dočasne nasťahujú chlapci z Ukrajiny zo saleziánskeho sirotinca v Ľvove. Saleziáni na Miletičovej prijali na základe súhlasu Centra pre deti a rodiny ôsmich chlapcov z Ukrajiny a ich vychovávateľku so synom. Momentálne bývajú v priestoroch komunity. Po ukončení rekonštrukcie internátu sa Ukrajinci presťahujú práve do týchto nových priestorov.

Internat 05 2022 02

Internat 05 2022 03

Internat 05 2022 04

Internat 05 2022 05

Internat 05 2022 06

Internat 05 2022 07

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Námestovo

Naši spolupracovníci ASC sa zúčastnili na duchovných cvičeniach v krásnom prostredí Oravskej priehrady v penzióne Kormorán.

Banská Bystrica

Pozývame čitateľov pozrieť sa na nedávne udalosti v našom stredisku s pohľadom na zmŕtvychvstalého Krista.

Trnava-Kopánka

Pozdravujeme všetkých a prichádzame za naše stredisko v Trnave na Kopánke so správami za posledné dva mesiace.

Šachový turnaj

Druhý ročník šachového turnaja sa konal v priestoroch nového oratória u saleziánov v Bratislave na Miletičovej v sobotu 6. 4. 2024.