Výhra kategórie Instagram roka v ankete Signály Awards

od | jan 21, 2023 | Saleziánska rodina

 

Autor: Iveta Sojková FMA

Anketa Signály Awards 2022 pozná svojich víťazov. Zaradila sa medzi nich aj saleziánka slovenskej provincie sr. Lamiya Jalilová FMA, ktorá sa venuje tvorbe predovšetkým na Instagrame a TikToku. V súťaži vyhrala kategóriu Instagram roka.

Ekumenický web Signály každoročne vyhlasuje verejnú anketu, ktorá má za cieľ oceniť tých, ktorí verejne prezentujú kresťanstvo v digitálnom priestore. Ocenenia vyhlasujú v kategóriách Instagram, Podcast, Projekt a Video roka. Tým chcú ukázať príklady dobrej praxe a motivovať k službe evanjelizácie.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Večné sľuby sestier saleziánok

V piatok 1. septembra 2023 v saleziánskej farnosti Banská Bystrica-Sásová zložili svoje doživotné rehoľné sľuby sestry saleziánky Lamiya Jalilova a Mária Gregová.

30 rokov Laury, združenia mladých

V decembri tohto roka Laura, združenie mladých, oslávi svoje 30. narodeniny. Poďme sa pozrieť na toto združenie mladých, ktoré má dnes viac ako 1 500 členov, trochu zbližša.

Saleziánsky Plenér 2023

Na chate pri Banskej Belej prebieha už 18. ročník tábora pre mladých maliarov. Plenér sa uskutočňuje v dňoch 13. – 20. augusta a zúčastňuje sa na ňom 34 mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o maľovanie.