Vianočné charitatívne trhy v Trnave na Kopánke

od | dec 12, 2023 | Osobitný článok

 

Presne túto nedeľu 17. 12. sa uvidíme na 2. ročníku Vianočných charitatívnych trhov na Kopánke. Pozvite aj svojich blízkych, či susedov na podvečer plný radosti, očarujúcu vôňu tradičných dobrôt, ktoré pre vás už starostlivo pripravujeme i spev kolied na ľudovú nôtu. Trhy vyvrcholia o 20:00 hod. koncertom speváckeho zboru Voci Allegre v kostole saleziánov na Kopánke. Celý výťažok putuje pre rodiny v núdzi.

Charitativne trhy 12 2023 02

 

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Memoriál Jozefa Kabinu

Pozývame vás zaspomínať si na futbalové časy. V sobotu 22. 6. 2024 od 9:30 sa v Bratislave na Trnávke uskutoční 1. ročník Memoriálu Jozefa Kabinu.

Noe a zvieratká

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v krásnom prevedení, ktoré je vhodné pre deti od 3 rokov. Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií.

Hladina Dunaja výrazne stúpla

Intenzívne zrážky v Nemecku a Rakúsku spôsobili výrazné vzostupy vodných hladín v celej hornej časti Dunaja. Na slovenskom úseku rieky je tiež evidovaný výrazný vzostup vodnej hladiny.

Rebrík, jún 2024

V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás. Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka.