Veľký Biel

od | dec 8, 2023 | Osobitný článok

 

Text a Foto: SDB Veľký Biel

Vždy, keď sa blíži prvý piatok vieme, že nás čaká spovedanie na školách vo Vajnoroch a v Rači. Tentoraz sa k aktivitám na školách pridali aj prednášky pre žiakov vo Vrábľoch a Púchove, kde mal don Luscoň obnovy. Don Zachar zase obnovoval mladých v Ivanke i na akcii Otec a syn a tiež bol spovedať ASC na duchovných cvičeniach v Maďarsku. Duchovné cvičenia pre ASC kázal aj don Luscoň a Peter Podolský si zase absolvoval tie svoje.

Don Komloš okrem pastoračných povinností medzi ASC v Senici a VDB v Nitre ešte navštívil niektoré saleziánske domy a pozrel, čo je vhodné uložiť do centrálneho archívu na Miletičovej. Nuž a ešte spomenieme, že sme hostili bratov z Hodov a Trnavy na veľkej duchovnej obnove a bolo nám fajn.

S pozdravom ostávajú bratia z Veľkého Bielu

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Noe a zvieratká

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v krásnom prevedení, ktoré je vhodné pre deti od 3 rokov. Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií.

Hladina Dunaja výrazne stúpla

Intenzívne zrážky v Nemecku a Rakúsku spôsobili výrazné vzostupy vodných hladín v celej hornej časti Dunaja. Na slovenskom úseku rieky je tiež evidovaný výrazný vzostup vodnej hladiny.

Rebrík, jún 2024

V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás. Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka.