Veľký Biel

od | dec 8, 2023 | Osobitný článok

 

Text a Foto: SDB Veľký Biel

Vždy, keď sa blíži prvý piatok vieme, že nás čaká spovedanie na školách vo Vajnoroch a v Rači. Tentoraz sa k aktivitám na školách pridali aj prednášky pre žiakov vo Vrábľoch a Púchove, kde mal don Luscoň obnovy. Don Zachar zase obnovoval mladých v Ivanke i na akcii Otec a syn a tiež bol spovedať ASC na duchovných cvičeniach v Maďarsku. Duchovné cvičenia pre ASC kázal aj don Luscoň a Peter Podolský si zase absolvoval tie svoje.

Don Komloš okrem pastoračných povinností medzi ASC v Senici a VDB v Nitre ešte navštívil niektoré saleziánske domy a pozrel, čo je vhodné uložiť do centrálneho archívu na Miletičovej. Nuž a ešte spomenieme, že sme hostili bratov z Hodov a Trnavy na veľkej duchovnej obnove a bolo nám fajn.

S pozdravom ostávajú bratia z Veľkého Bielu

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

ADMAonLine na mesiac február

K dispozícii je medzinárodný časopis Združenia Márie Pomocnice na mesiac február. Môžete si ho prečítať aj v slovenskom jazyku.

TEHLIČKA 2024

Pôstna zbierka Tehlička prináša aj v tomto roku možnosť aktívne pomáhať a zlepšiť podmienky na vzdelávanie viac ako tisícke detí a mladým v Edukačnom centre svätej Bakhity na misii v Tonj v Južnom Sudáne.

Don Ján Tocký – životopis

Životopis dona Tockého a spomienky na dramatický prechod hranice pri odchode  z komunistického Československa smerom do Talianska.