Veľký Biel

od | sep 9, 2023 | Saleziáni

 

Prázdniny máme za sebou a mnohé akcie tiež. Na začiatku bol don Zachar, don Luscoň i Peter Podolský v táboroch so seneckou mládežou, potom sa don Zachar zúčastnil na dvoch turnusoch manželských stretnutí v Banskej Bystrici a tiež zastupoval duchovných otcov v Lukáčovciach, Vajnoroch i v Dubnici nad Váhom. Tam poslúžil i don Luscoň, ktorý predtým preháňal miništrantov na tábore Tymian.

Velky Biel 09 2023 02

Mali sme aj zahraničné pracovné cesty: Peter Podolský absolvoval púť s mládežou do Turína i Annecy, don Komloš bol tiež v Taliansku a don Luscoň sa odhodlal ísť medzi mladých na Svetové dni mládeže do Lisabonu. Podľa jeho slov: „Bolo to plné zážitkov a odhalil som aj svoje limity. Najmä pri cestovaní… “ Don Jožko Žembera strávil časť prázdnin u svojej sestry v rodisku a tiež mal pobyt v Dudinciach.

Teší nás, že aj náš domček bol cez prázdniny bohato navštevovaný a že popri tom všetkom sme stíhali obslúžiť saleziánsku rodinu.

Do nového školského roka vám žehnajú bratia z Veľkého Bielu

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Začiatok nového pastoračného roka v saleziánskej provincii

Vedenie saleziánskej provincie v Bratislave na Miletičovej uskutočnilo v pondelok 18. septembra stretnutie všetkých zamestnancov a spolupracovníkov, ktorí sa zúčastňujú na zabezpečovaní a organizovaní saleziánskych aktivít na provinciálnej úrovni.

Žilina – SOŠ

V čase čítania týchto riadkov už naša komunita naplno žije školským rokom na SOŠ svätého Jozefa Robotníka a chlapčenským internátom.

Nová Dubnica

Po takmer trojmesačnej prestávke sa opäť hlásime z Novej Dubnice, v novom zložení a s novým nadšením pre záchranu duší.