Veľkonočný pozdrav od saleziánskeho misionára Antona Odrobiňáka z misie v Ekvádore

od | apr 13, 2024 | Osobitný článok

 

Opäť ako už tradične pozdravujem všetkých ľudí bratov a sestry na Slovensku z príležitosti Veľkonočnej nedele, ktorú slávime v tento deň v tejto komunite. Vzadu za mnou sú deti a ľudia, ktorí sa zabávajú, pretože žijú túto veľkonočnú radosť. Chcem vás všetkých pozdraviť a taktiež zapriať požehnané a radostné veľkonočné sviatky, nech vám Pán žehná aj ďaleko odo mňa a nech vám dá veľa radosti a síl do každodenného života…

 

 

Zdroj: SAVIO

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.

Don Bosco a anjeli

Dňa 31. augusta 1844 sa istá bohatá manželka portugalského veľvyslanca v Turíne, ktorá bola dobrou katolíčkou, chcela pred cestou vyspovedať. Zašla teda do kostola svätého Františka z Assisi v centre mesta.

Spomienka na 24-hodinovku

U saleziánov v Bratislave na Miletičovej sa posledný aprílový víkend opäť uskutočnila tradičná 24-hodinovka. Je to futbalový zápas, ktorý sa hrá bez prerušenia 24 hodín. Tohto roku to bol už 28. ročník.