Varíme so saleziánskym misijným kalendárom

od | feb 4, 2022 | Misie

 

Text a Foto: Savio

Je tu február a s ním aj pokračovanie našej kuchárskej výzvy Varíme so saleziánskym misijným kalendárom. Tento mesiac si pripravíme tradičné kenské čapati, ktorých príprava vám nezaberie veľa času. Stačí zmiešať múku, vodu, olej a soľ, vytvoriť guličky, vyvaľkať a placku na opekanie máte hotovú. Celý recept nájdete v našom saleziánskom misijnom kalendári 2022. A nezabudnite nám poslať fotku vášho výtvoru a my z nich na konci mesiaca vylosujeme jedného výhercu. Poslať nám ich môžete na email savio@saleziani.sk alebo na náš Facebook či InstagramDržíme vám palce a prajeme príjemné varenie!

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Savio o. z.: Dar vzdelania, ktorý ostáva navždy

Občianske združenie SAVIO úzko spolupracuje so saleziánskym misijným oddelením a podporuje saleziánske misijné dielo v rozvojových krajinách. V tomto roku oslávi už 14. výročie PROGRAMOV ADOPCIÍ.

Pozdrav z Azerbajdžanu

Milí spolubratia, príbuzní a dobrodinci misie v Azerbajdžane. Srdečne vás všetkých a každého osobne pozdravujem vo veľkonočnej oktáve. Tento rok som azda prvýkrát v živote nestihol do sviatkov poslať žiaden pozdrav.

Jakutsk

V našom oratku a mládežníckom stredisku sme pokračovali v pravidelných, najmä víkendových aktivitách. Oteplilo sa nám na príjemných – 20, a preto sme využili dary tohto prostredia a boli sme sa korčuľovať.

Tehlička 2023 – Angola, Huambo

Saleziáni v Angole otvárajú novú prítomnosť v meste Huambo. Je to miliónové mesto, 600 km od Atlantického oceánu vo vnútrozemí Angoly.