Varíme so saleziánskym misijným kalendárom

od | feb 4, 2022 | Misie

 

Text a Foto: Savio

Je tu február a s ním aj pokračovanie našej kuchárskej výzvy Varíme so saleziánskym misijným kalendárom. Tento mesiac si pripravíme tradičné kenské čapati, ktorých príprava vám nezaberie veľa času. Stačí zmiešať múku, vodu, olej a soľ, vytvoriť guličky, vyvaľkať a placku na opekanie máte hotovú. Celý recept nájdete v našom saleziánskom misijnom kalendári 2022. A nezabudnite nám poslať fotku vášho výtvoru a my z nich na konci mesiaca vylosujeme jedného výhercu. Poslať nám ich môžete na email savio@saleziani.sk alebo na náš Facebook či InstagramDržíme vám palce a prajeme príjemné varenie!

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Jakutsk

Drahí bratia a sestry, milá saleziánska rodina!
Posielame vám prvý tohtoročný pozdrav z Jakutska s prianím veľkého bohatstva Božích darov.

Jakutsk

Naši drahí bratia a sestry, srdečne vás pozdravujeme z Jakutska. Tak ako u vás, i u nás sa už ochladilo. V tomto období sa tu teplota pohybovala od -35° C do -50° C. Dá sa povedať, že už je tu zima.

Ďakujeme vám za vašu podporu

S veľkou vďakou za vaše dary a so snahou ich zodpovedne používať vás teraz chceme informovať o tom, ako boli použité dary na saleziánske misie, ktoré ste nám zverili v roku 2023.

V každom kúte sveta čakáme na dieťa

Vianoce sú nádherné práve tým, ako dokážu spojiť ľudí z rôznych kultúr a prostredí do jedného veľkého bratského spoločenstva, ktoré očakáva Prisľúbeného.