V pondelok 12. 2. začína Národný týždeň manželstva 2024

od | feb 11, 2024 | Slovensko

 

Táto aktivita spája jednotlivcov, komunity aj inštitúcie so zámerom posilniť manželstvá a tiež vysiela do spoločnosti signál, že na manželstve záleží a je potrebné urobiť maximum preto, aby sa manželom darilo čo najlepšie.

 

 

Národný týždeň manželstva pripomína generáciami overené pravdy a prináša tiež rady súčasných odborníkov, zaoberajúcich sa otázkami dynamiky partnerských vzťahov, po ktorých môžu manželia siahnuť ako po užitočných nástrojoch pre obohatenie a posilnenie vzájomného spojenia. Zakladateľ Národného týždňa manželstva vo svete, Richard Kane hovorí: „Ak máte to šťastie, že ste v manželstve, mali by ste sa oň dobre starať“.

Všetky potrebné informácie o aktivitách sú na stránke: www.ntm.sk.

Foto: Unsplash

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Konferencia KOMPAKT

Ponúkame vám fotografie z diskusnej konferencie KOMPAKT, ktorá sa uskutočnila 16. mája 2024 v Košiciach pri príležitosti 100-ročnice saleziánov na Slovensku. Konferencia sa konala v Kultúrnom centre TABAČKA.

Ohlas + svätý Mikuláš + 1 omša = Šaštín

Slovenskí biskupi na svojom zasadaní 24. januára 1924 v Žiline spolu vyjadrili jasné želanie mať saleziánov doma: celý biskupský zbor podpísal „Ohlas slovenských biskupov k ľudu katolíckemu“.

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.

Pozvánka na PUMIN – púť miništrantov, Šaštín 11. 5. 2024

PUMIN – púť miništrantov je podujatie, na ktoré sú pozvaní miništranti, ich rodinní príslušníci a kamaráti z celého Slovenska. Prebieha v Národnej svätyni v Šaštíne na druhú májovú sobotu, po sviatku sv. Dominika Savia,  patróna miništrantov.