Už nevládzem

od | dec 19, 2022 | Osobitný článok

 

Liek na únavu zo života

Dnes sa často hovorí o syndróme vyhorenia. Mnohí ľudia, zvlášť manažéri, sa cítia na pokraji vyhorenia, kolapsu, trpia depresiami z vyčerpanosti. V práci vynakladajú veľa úsilia, námahy, aby posúvali firmu vpred alebo aby splnili plány a ciele zamestnávateľov. No nie vždy to súvisí s vyhorením. Je tu aj iný fenomén. Sú jednoducho unavení! A nielen oni, a nielen z práce. Často sa mnohí cítime unavení aj z neprestajného úsilia o obnovu vzťahu v rodine, uniká nám nadšenie z bežného dňa, sme unavení z Cirkvi či z politiky. Unavená je naša duša… Kde sa stala chyba? A dá sa vyjsť z tejto slepej uličky sklamania a bezmocnosti?

Knižná novinka od uznávaného duchovného sprievodcu Anselma Grüna s názvom Už nevládzem – Liek na únavu zo života odkrýva nové poznanie o sebe. Získame príležitosť premýšľať o svojej únave a urobiť rozhodnutia, ktoré sa stanú nádejou na zmenu…

Uz nevladzem 02

Anselm Grün OSB (1945) je nemecký katolícky kňaz, mních benediktínskeho opátstva Münsterschwarzach a vyhľadávaný duchovný sprievodca. Jeho knihy o spiritualite a umení života sa stávajú svetovými bestsellermi a sú preložené do viac ako 30 jazykov.

Knihu si môžete kúpiť vo Vydavateľstve Don Bosco.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

TEHLIČKA 2024

Pôstna zbierka Tehlička prináša aj v tomto roku možnosť aktívne pomáhať a zlepšiť podmienky na vzdelávanie viac ako tisícke detí a mladým v Edukačnom centre svätej Bakhity na misii v Tonj v Južnom Sudáne.

Don Ján Tocký – životopis

Životopis dona Tockého a spomienky na dramatický prechod hranice pri odchode  z komunistického Československa smerom do Talianska.