Tri kvapky tichého dažďa

od | sep 25, 2022 | Výchova

 

Autor: Pavol Grach SDB

Je tu september 2022 a s ním aj moja nová séria youtube príspevkov, v ktorej by som sa chcel venovať rôznym kresťanským témam. Pevne verím, že aj tento školský/pastoračný rok s pomocou troch kvapiek týždenne spoločne pôjdeme tam, kde sa nachádza prameň životodarného dažďa. Požehnaný začiatok školského a pastoračného roka.

 

 

Dalšie videá sú k dispozícii TU.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Neodrežme si korene

Poznáte príbehy svojich starých rodičov? Pápež František hovorí: „Všetko, čo má strom v korune, pochádza z toho, čo má pod zemou.“ Objavme svoje korene.

Pozvánka na oslavu priateľstva

Oslava priateľstva je oslavou saleziánskej charizmy. Ako cukor patrí ku káve, tak ku saleziánskej charizme ide priateľstvo. Vzťah. Blízkosť. Záujem.

Chlipnosť: choroba duše

Chlipnosť alebo zmyselnosť nie je nič iné ako nezriadená chuť telesnej žiadostivosti. Zmyselnosť, z ktorej pochádzajú všetky hriechy nečistoty, robí ľudského ducha roztržitým, temným, ľahkovážnym, nestálym a hrubým.

Ekologické Vianoce = obdarované aj ďalšie generácie

Obdobie príprav na blížiace sa sviatky, dni plné oddychu, rodinnej pohody a času dopriať si to najlepšie je pomaly tu. Nejeden z nás preto začína premýšľať nad tým, ako obdarovať svojich najdrahších, priateľov či známych.