Tip na letné čítanie

od | jún 29, 2023 | Osobitný článok

 

Chystáte sa toto leto na pešiu púť? Napríklad do Levoče či do Santiaga alebo inde? Alebo budete oddychovať pri mori, no radi sa zatúlate aspoň v myšlienkach a prečítate si skutočný príbeh pútnika? Kniha Pellegrino je vhodným doplnkom na leto – do kufra, kabelky alebo batohu. Veríme, že príbeh sympatického Pina Fusara, ktorý vyzeral ako hviezda z telenovely a mal v živote všetko, po čom túžil a predsa hľadal niečo viac, vás môže povzbudiť. A ktovie, na aké putovanie vás jeho životný príbeh privedie… Možno raz napíšete knihu o svojej ceste i vy.

Ďalšie tipy na letné čítanie nájdete na stránke nášho vydavateľstva: https://www.donbosco.sk/.

Knihy, ktoré si vychutnáte pri dobrej káve, v pohodlnom kresle či na pláži. Titul ŽASNIME nám výnimočným spôsobom ponúka pohľad na náš život a veci, nad ktorými sa oplatí žasnúť. Plejboj Pino Fusaro, neskôr pútnik – Pellegrino, nás osloví skutočným životným príbehom seba samého ako uznávanej hviezdy večierkov a úspešného podnikateľa, ktorého bujarí život privedie „na koniec života“. Pino sa však rozhodne zmeniť svoj život a nájde … Neprezradíme 🙂.

Žasnime – Objavme zázraky v každodennom živote: https://www.donbosco.sk/tovar/zasnime

Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi: https://www.donbosco.sk/tovar/pellegrino

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Tanečná súťaž TeenDance 2023

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.