Tip na letné čítanie

od | jún 29, 2023 | Osobitný článok

 

Chystáte sa toto leto na pešiu púť? Napríklad do Levoče či do Santiaga alebo inde? Alebo budete oddychovať pri mori, no radi sa zatúlate aspoň v myšlienkach a prečítate si skutočný príbeh pútnika? Kniha Pellegrino je vhodným doplnkom na leto – do kufra, kabelky alebo batohu. Veríme, že príbeh sympatického Pina Fusara, ktorý vyzeral ako hviezda z telenovely a mal v živote všetko, po čom túžil a predsa hľadal niečo viac, vás môže povzbudiť. A ktovie, na aké putovanie vás jeho životný príbeh privedie… Možno raz napíšete knihu o svojej ceste i vy.

Ďalšie tipy na letné čítanie nájdete na stránke nášho vydavateľstva: https://www.donbosco.sk/.

Knihy, ktoré si vychutnáte pri dobrej káve, v pohodlnom kresle či na pláži. Titul ŽASNIME nám výnimočným spôsobom ponúka pohľad na náš život a veci, nad ktorými sa oplatí žasnúť. Plejboj Pino Fusaro, neskôr pútnik – Pellegrino, nás osloví skutočným životným príbehom seba samého ako uznávanej hviezdy večierkov a úspešného podnikateľa, ktorého bujarí život privedie „na koniec života“. Pino sa však rozhodne zmeniť svoj život a nájde … Neprezradíme 🙂.

Žasnime – Objavme zázraky v každodennom živote: https://www.donbosco.sk/tovar/zasnime

Pellegrino – Od plejboja k pútnikovi: https://www.donbosco.sk/tovar/pellegrino

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.