TEENDANCE roztancoval Bratislavu

od | okt 21, 2023 | Saleziánska rodina

 

Počas jesenného víkendu 13. – 15. 10. 2023 sa uskutočnila v Bratislave na Mamateyovej tanečná súťaž TeenDance pre dievčatá s tancom v srdci.

Tanečná súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre mladých vo veku od 12 do 20 rokov. Brány „lauráckej“ tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010. Súťaž je organizovaná s cieľom spojiť jednotlivé strediská na Slovensku prostredníctvom tanca, tanečníkom ukázať nové možnosti a zažiť neopakovateľnú atmosféru. Do súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek s tancom v srdci – nielen z našich stredísk – podujatie je otvorené pre deti a mladých.

Dance 10 2023 02

Tanečníčky a mladí-chtiví tanca prišli do Bratislavy už v piatok, aby spoznali krásy Bratislavy. V sobotu začal program workshopmi pre všetkých zúčastnených. Tento rok boli pripravené dva tanečné workshopy.

Dance 10 2023 03

Samotnú súťaž – Galavečer – otvorilo Tanečné divadlo Bralen svojou choreografiou.

Dance 10 2023 04

Porota sa snažila každému tímu povedať, v čom sú vynikajúci a na čom treba ešte popracovať. Aj napriek tomu, že podnadpis TeenDancu je tanečná súťaž, jeho cieľom nie je prebudiť rivalitu a súťaživosť medzi tanečníkmi. Ideou TeenDancu je aby to bolo miesto rastu pre každého zúčastneného, aby si vzal hodnotenie poroty k srdcu a premenil kritiku v motiváciu pracovať na sebe ďalej. Posolstvo tejto súťaže je krásne a z pohľadov a emócií dievčat bolo vnímať, že aj pre nich je veľmi prínosné.

Dance 10 2023 05

Dance 10 2023 06

Ďakujeme saleziánom – sestrám a bratom zo strediska Mamateyova za poskytnuté priestory a akúkoľvek pomoc.

Zdroj: Laura

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie