Tanečná súťaž TeenDance 2023

od | sep 17, 2023 | Osobitný článok

 

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Uskutoční sa 14. októbra 2023 v Bratislave.

TeenDance bude aj tento rok a vy svoje choreografie budete môcť predviesť v troch tanečných disciplínach – Sólo, Duo a Tanečná skupina.

Teen Dance 09 2023 04

Súťaž TeenDance bude podobná tým predošlým, len s jedinou výnimkou – bude trvať jeden deň. Napriek tomu veríme, že TeenDance s vami odštartujeme naplno a poriadne si ho užijeme.

Teen Dance 09 2023 03

Priebeh súťaže doplnia aj tanečné WORKSHOPY. Preto sledujte webstránku TeenDance, FB a Instagram, kde sa postupne dozviete viac informácií!

Teen Dance 09 2023 02

Súťaž TeenDance vznikla ako jeden z projektov Združenia Laury. Brány tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010. Ani tento rok nebude výnimkou. Súťaž je organizovaná s cieľom spojiť jednotlivé strediská na Slovensku prostredníctvom tanca, tanečníkom ukázať nové možnosti a zažiť neopakovateľnú atmosféru. Do súťaže sa môžu zapojiť všetky občianske združenia, strediská, základné umelecké školy, centrá voľného času a jednotlivci.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.

Don Bosco a anjeli

Dňa 31. augusta 1844 sa istá bohatá manželka portugalského veľvyslanca v Turíne, ktorá bola dobrou katolíčkou, chcela pred cestou vyspovedať. Zašla teda do kostola svätého Františka z Assisi v centre mesta.

Spomienka na 24-hodinovku

U saleziánov v Bratislave na Miletičovej sa posledný aprílový víkend opäť uskutočnila tradičná 24-hodinovka. Je to futbalový zápas, ktorý sa hrá bez prerušenia 24 hodín. Tohto roku to bol už 28. ročník.