Tanečná súťaž TeenDance 2023

od | sep 17, 2023 | Osobitný článok

 

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Uskutoční sa 14. októbra 2023 v Bratislave.

TeenDance bude aj tento rok a vy svoje choreografie budete môcť predviesť v troch tanečných disciplínach – Sólo, Duo a Tanečná skupina.

Teen Dance 09 2023 04

Súťaž TeenDance bude podobná tým predošlým, len s jedinou výnimkou – bude trvať jeden deň. Napriek tomu veríme, že TeenDance s vami odštartujeme naplno a poriadne si ho užijeme.

Teen Dance 09 2023 03

Priebeh súťaže doplnia aj tanečné WORKSHOPY. Preto sledujte webstránku TeenDance, FB a Instagram, kde sa postupne dozviete viac informácií!

Teen Dance 09 2023 02

Súťaž TeenDance vznikla ako jeden z projektov Združenia Laury. Brány tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010. Ani tento rok nebude výnimkou. Súťaž je organizovaná s cieľom spojiť jednotlivé strediská na Slovensku prostredníctvom tanca, tanečníkom ukázať nové možnosti a zažiť neopakovateľnú atmosféru. Do súťaže sa môžu zapojiť všetky občianske združenia, strediská, základné umelecké školy, centrá voľného času a jednotlivci.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.

Školský rok 2023 / 2024

Ponúkame vám prehľad hlavných saleziánskych mládežníckych aktivít v tomto pastoračnom roku.