Staň sa objaviteľom Slova

od | jan 19, 2023 | Osobitný článok

 

9. februára 2023 sa opäť začína biblická online súťaž Bibliq. V tomto čase už naplno beží registrácia účastníkov.

Bibliq je inovatívnou alternatívou k tradičným biblickým súťažiam. Účastníkov súťaže motivuje kráčať pravidelne so Svätým písmom a dať tak svojmu vzťahu s Bohom nový rozmer. Zapojením do Bibliqu sa súťažiaci stáva objaviteľom či objaviteľkou Slova. Spolu so svojím tímom čítajú Božie slovo v mobile alebo počítači a plnia zaujímavé úlohy mimo mobilu.

V roku 2023 je súťaž orientovaná na Evanjelium podľa Jána.

1. februára 2023 sa ukončuje registrácia účastníkov a 9. februára 2023 sa súťaž začína úvodným Zoom stretnutím k štartu Etapy I.

Viac informácií je na: BIBLIQ.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.