Staň sa objaviteľom Slova

od | jan 19, 2023 | Osobitný článok

 

9. februára 2023 sa opäť začína biblická online súťaž Bibliq. V tomto čase už naplno beží registrácia účastníkov.

Bibliq je inovatívnou alternatívou k tradičným biblickým súťažiam. Účastníkov súťaže motivuje kráčať pravidelne so Svätým písmom a dať tak svojmu vzťahu s Bohom nový rozmer. Zapojením do Bibliqu sa súťažiaci stáva objaviteľom či objaviteľkou Slova. Spolu so svojím tímom čítajú Božie slovo v mobile alebo počítači a plnia zaujímavé úlohy mimo mobilu.

V roku 2023 je súťaž orientovaná na Evanjelium podľa Jána.

1. februára 2023 sa ukončuje registrácia účastníkov a 9. februára 2023 sa súťaž začína úvodným Zoom stretnutím k štartu Etapy I.

Viac informácií je na: BIBLIQ.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Tanečná súťaž TeenDance 2023

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.

Školský rok 2023 / 2024

Ponúkame vám prehľad hlavných saleziánskych mládežníckych aktivít v tomto pastoračnom roku.