Spomíname na saleziána otca Ivana Grófa

od | júl 31, 2023 | Saleziáni

 

Na internete je k dispozícii webová stránka venovaná otcovi Ivanovi Grófovi SDB, veľmi obľúbenému duchovnému vodcovi.

Jej adresa je: www.otecivangrof.sk

 

 

Tento projekt vznikol na znak úcty, vďačnosti a lásky k milovanému duchovnému otcovi. Stránku vytvorili ľudia, ktorí spolu s Ivanom Grófom prežili viaceré roky svojho života. Obsiahnuť taký bohatý život, akým žil otec Ivan, je na ploche, akú ponúka web, nemožné. Od jeho odchodu na večnosť prešlo dvadsať dva rokov. Poslaním stránky je aj to, aby sme nezabudli na život a dielo otca Ivana a pripomenuli si ho aj týmto spôsobom.

Ivan Grof 07 2023 02

Ivan Grof 07 2023 03

Ivan Grof 07 2023 04

Ivan Grof 07 2023 05

Tvorcovia zverujú webovú stránku i ľudí, ktorí na nej pracujú, láskavej ochrane Panny Márie Pomocnice. Nech sa stane platformou, na ktorej sa stretnú tí, ktorí otca Ivana poznali a milovali, ale i tí, ktorým jeho slová a pedagogické metódy otvoria nové horizonty.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Začiatok nového pastoračného roka v saleziánskej provincii

Vedenie saleziánskej provincie v Bratislave na Miletičovej uskutočnilo v pondelok 18. septembra stretnutie všetkých zamestnancov a spolupracovníkov, ktorí sa zúčastňujú na zabezpečovaní a organizovaní saleziánskych aktivít na provinciálnej úrovni.

Žilina – SOŠ

V čase čítania týchto riadkov už naša komunita naplno žije školským rokom na SOŠ svätého Jozefa Robotníka a chlapčenským internátom.

Nová Dubnica

Po takmer trojmesačnej prestávke sa opäť hlásime z Novej Dubnice, v novom zložení a s novým nadšením pre záchranu duší.