Spevácky zbor Radosť

od | sep 29, 2022 | Saleziánska rodina

 

Je to neuveriteľné, ale spevácky zbor Radosť zo Senca slávi túto jeseň 35 rokov!

Oslava sa uskutočnila na výročnom koncerte v nedeľu 25. septembra 2022 v kultúrnom stredisku v Senci. Koncertu sa zúčastnil aj primátor mesta Senec Dušan Badinský a poďakoval sa rodine Ferka Podolského za všetko čo pre deti a spevácky zbor robila a robí od jeho úplného začiatku.

Radost 09 2022 02

Radost 09 2022 03

Spevácky zbor Radosť bol založený na podnet profesora seneckého gymnázia, kňaza Ivana Grófa SDB. Zbor vznikol 15. septembra roku 1987. Zakladateľom bol František Podolský, ktorý ho vedie doteraz. Duchovným otcom zboru je salezián don Jozef Lančarič SDB.

Radost 09 2022 04

Zdroj: Zbor RADOSŤ

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Túžba stretnúť sa

Keď sme na sviatok Zoslania Ducha Svätého naplnili našu túžbu stretnúť sa ako rodina ASC na západnom Slovensku po dlhom čase, začalo sa napĺňať naše srdce vďačnosťou.

Nové členky ADMY v Banskej Bystrici

Dňa 24. mája 2023 prijali pozvanie do ADMY a zložili prísľuby do rúk dona Pavla Gracha, delegáta pre Saleziánsku rodinu, dve nové členky ADMA Banská Bystrica – Judita Nosková a Vlasta Kubišová.

Valné zhromaždenie Laury, združenia mladých

Laura, združenie mladých podporuje integrálny rozvoj detí a mladých. Úzko spolupracuje  s Inštitútom Dcér Márie Pomocnice (FMA – sestrami saleziánkami) a s ostatnými zložkami saleziánskej rodiny.

Celoslovenské stretnutie saleziánok

V dňoch 14. – 16. 4. 2023 sa v Badíne stretli sestry saleziánky z celého Slovenska. Radosť z videnia sa po dlhšej dobe, vzdelávanie, diskusie v skupinách a spoločná oslava všetkých výročí.

20. narodeniny VIDES-u na Slovensku

V tomto roku nás sprevádza Heslo hlavného predstaveného saleziánov dona Artimeho „Byť kvasom v dnešnej v ľudskej rodine“. Z jednoduchého činu na začiatku ako zo skromného kvásku môže v budúcnosti vzniknúť niečo, čo dáva život druhým.