Slávnosť večných rehoľných sľubov sestier saleziánok

od | aug 20, 2023 | Saleziánska rodina

 

U sestier saleziánok bude slávnosť skladania večných sľubov. Dve sestry saleziánky Mária Gregová a Lamiya Jalilová povedia svoje „Áno“ Pánovi navždy. Večné sľuby sestry zložia 1. septembra o 11:00 hod. v kostole Panny Márie Pomocnice v Banskej Bystrici.

Sestry si ako motto vybrali úryvok z 3. eucharistickej modlitby „Nech Duch Svätý urobí z nás ustavičnú obetu pre Teba.“  Slávnostnej Eucharistie sa zúčastní aj radkyňa z generálnej rady Inštitútu Dcér Márie Pomocnice sr. Mária Assunta Sumiko Inoue.

Vecne sluby 08 2023 02

Mnohí ich poznáte, niektorí možno nie, ale všetkých vás pozývame, aby ste ich zahrnuli do svojich modlitieb.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Večné sľuby sestier saleziánok

V piatok 1. septembra 2023 v saleziánskej farnosti Banská Bystrica-Sásová zložili svoje doživotné rehoľné sľuby sestry saleziánky Lamiya Jalilova a Mária Gregová.

30 rokov Laury, združenia mladých

V decembri tohto roka Laura, združenie mladých, oslávi svoje 30. narodeniny. Poďme sa pozrieť na toto združenie mladých, ktoré má dnes viac ako 1 500 členov, trochu zbližša.

Saleziánsky Plenér 2023

Na chate pri Banskej Belej prebieha už 18. ročník tábora pre mladých maliarov. Plenér sa uskutočňuje v dňoch 13. – 20. augusta a zúčastňuje sa na ňom 34 mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o maľovanie.