Slávka Tkáčová – Vítajme Kráľa

od | dec 20, 2022 | Slovensko

 

Saleziánsky zbor Vinimini z Bardejova aj tohto roku spolupracoval pri nahrávaní vianočnej piesne. Tentokrát zbor ku spolupráci pozvala Slávka Tkáčová, ktorá v minulosti vo Vinimini pôsobila ako sólová speváčka a v súčasnosti sa venuje vlastnej umeleckej tvorbe.

Ku vianočnej piesni Vítajme Kráľa spoločne natočili aj videoklip.

 

 

Vitajme krala 12 2022 02

Zdroj fotografií: Vinimini

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen v Trnave sa už blíži. Uskutoční sa 9. – 10. júna 2023. V tomto príspevku vám prinášame Duchovný program – prehľad všetkých omší, spovedania a adorácií.

História bratislavskej lurdskej jaskynky

Necelý kilometer od jednej z najrušnejších ulíc Bratislavy sa nachádza azda najpokojnejší kút nášho hlavného mesta. Toto tiché miesto bolo vystavané v opustenom kameňolome, z ktorého sa ťažilo na výstavbu neďalekej Kaplnky Panny Márie Snežnej.

Výmenná burza na Miletičovej

Mamičky v Bratislave na Miletičovej uskutočnili v sobotu 1. apríla 2023 výmennú burzu. Ľudia priniesli svoje veci, ktoré chceli podarovať a mohli si zobrať iné, ktoré potrebovali.

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen je výnimočný vďaka svojej snahe o vytvorenie príjemnej atmosféry medzi ľuďmi. Vytvára priestor pre vzájomné spoznanie sa. Ponúka možnosť zažiť stretnutie s Ježišom Kristom.