Sen o knihe sa vďaka vám stal skutočnosťou!

od | jan 2, 2024 | Osobitný článok

 

Kampaň SEN, KTORÝ TRVÁ sa už síce skončila, ale vďaka štedrým podporovateľom skončila tak úspešne, že už dnes vám môžeme s radosťou oznámiť, že kniha v najbližších mesiacoch poputuje do tlače.

Do kampane sa zapojilo 319 podporovateľov, vďaka ktorým sme vyzbierali celkovo 11 108,- €. To nám stačí na pokrytie takmer všetkých nákladov spojených s tlačou. Ďakujeme každému z vás, ktorí ste sa rozhodli vydanie knihy o storočí saleziánov na Slovensku podporiť.

Okrem toho by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe a svoju energiu, čas a nápady vložili do knihy, ktorá sa vám už onedlho dostane do rúk:

  • Texty: Vilo Riško SDB, Martin Kačmáry SDB, Peter Timko SDB, Zuzana Gondová, Veronika Rendeková, Pavol Drška SDB
  • Fotografi: Michal Valluš, Samuel Šnek a Vlado Škuta
  • Ilustrácie: Michal Žák SDB
  • Redakčné práce: Oľga Marková, Adriana Reguliová z Vydavateľstvo DON BOSCO
  • Grafika: Miriam Vyšňovská

ĎAKUJEME, že nám pomáhate snívať #senktorytrva

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.

Don Bosco a anjeli

Dňa 31. augusta 1844 sa istá bohatá manželka portugalského veľvyslanca v Turíne, ktorá bola dobrou katolíčkou, chcela pred cestou vyspovedať. Zašla teda do kostola svätého Františka z Assisi v centre mesta.

Spomienka na 24-hodinovku

U saleziánov v Bratislave na Miletičovej sa posledný aprílový víkend opäť uskutočnila tradičná 24-hodinovka. Je to futbalový zápas, ktorý sa hrá bez prerušenia 24 hodín. Tohto roku to bol už 28. ročník.