Saleziánske majstrovstvá Slovenska v kategórii U15 v hokejbale

od | máj 8, 2023 | Osobitný článok

 

V dňoch 21. až 23. apríla 2023 sa v saleziánskom stredisku v Novej Dubnici uskutočnili Saleziánske majstrovstvá Slovenska v kategórii U15 v hokejbale.

 

 

Zúčastnilo sa ich presne 99 chalanov a členov organizačných tímov z 8 stredísk – Námestovo, Košice Tri Hôrky, Nová Dubnica, Prešov, Bardejov, Humenné, Banská Bystrica a Poprad. Akciu zabezpečovalo takmer 50 dobrovoľníkov. Začalo sa už tradične piatkovou svätou omšou po ktorej nasledoval spoločný zábavno-súťažný večer v divadelnej sále strediska.

Sobotňajšie zápasy začínali už o 8:00 hod. a pokračovali až do neskorého popoludnia, kedy ich prerušil exhibičný zápas Old Stars Nová Dubnica vs. Tréneri a vedúci tímov. Večer sa odohrali aj semifinálové zápasy.

Nedeľná, finálna čas turnaja, začínala už o 7:00 hod. a po mládežníckej svätej omši o 10:30 hod. spolu s miestnymi farníkmi nasledovalo finále medzi Námestovom a Humenným, ktoré sa stalo víťazom tohtoročného turnaja. Medaily chlapcom odovzdával známy hokejista Tomáš Kopecký.

Foto: https://www.facebook.com/sdb.hkb.turnaj.ndca

Oficiálna stránka turnaja: https://turnaj.crazyflykites.com/

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

TEHLIČKA 2024

Pôstna zbierka Tehlička prináša aj v tomto roku možnosť aktívne pomáhať a zlepšiť podmienky na vzdelávanie viac ako tisícke detí a mladým v Edukačnom centre svätej Bakhity na misii v Tonj v Južnom Sudáne.

Don Ján Tocký – životopis

Životopis dona Tockého a spomienky na dramatický prechod hranice pri odchode  z komunistického Československa smerom do Talianska.