Saleziánske majstrovstvá Slovenska U15 v hokejbale

od | apr 25, 2022 | Saleziáni

 

U saleziánov v Novej Dubnici sa uskutočnil v dňoch 22. – 24. apríla hokejbalový turnaj.

Po dvoch rokoch pauzy kvôli koronavírusu sa tohto roku mohli opäť v Novej Dubnici uskutočniť Saleziánske majstrovstvá Slovenska U15 v hokejbale. Všetko prebehlo tak, ako to tu bolo zvykom aj v minulosti: veľa prípravnej práce pred podujatím, mnoho dobrovoľníkov a sympatizantov, ktorí pomáhali so všetkým, čo bolo potrebné a potom samotné majstrovstvá a zápasy na ihrisku.

Hokejbal 02

Ako hosť podujatia prišiel v úvodný večer v piatok medzi účastníkov aj majster sveta v hokejbale z roku 2019 pán Milan Vozár – odchovanec saleziánskeho oratória v Novej Dubnici.

Hokejbal 03

Na turnaji sa zúčastnili mužstvá so saleziánskych stredísk: Bardejov, Prešov, Humenné, Námestovo, Nová Dubnica, Poprad.

Po tvrdých zápasoch, ktoré prebiehali v sobotu a v nedeľu, bolo napokon záverečné poradie víťazov nasledovné:

  1. Námestovo
  2. Bardejov
  3. Prešov

 

Hokejbal 04

Počasie bolo tohto roku celkom vyhovujúce, pretože počas zápasov nepadla ani jedna kvapka dažďa na ihrisko a všetky zápasy sa mohli odohrať v plánovanom čase.

Hokejbal 05

Chlapci mali počas celého turnaja k dispozícii aj bufet a čajovňu v oratóriu a všetky priestory saleziánskeho oratória v Novej Dubnici. Spoločne sa zúčastnili na svätých omšiach a modlitbách. Saleziáni v Novej Dubnici organizujú toto podujatie už tradične po mnohé roky na vysokej úrovni za čo im patrí veľká vďaka.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Košice-Luník IX

Na Veľký piatok sme pripravili pre sídlisko Luník IX krížovú cestu. Okrem kŕdľa detí sa k nám pridalo aj viacero dospelých, pre ktorých to bola príležitosť duchovne sa stíšiť uprostred sídliskového ruchu, v ktorom bežne žijú.

Námestovo

Naši spolupracovníci ASC sa zúčastnili na duchovných cvičeniach v krásnom prostredí Oravskej priehrady v penzióne Kormorán.

Banská Bystrica

Pozývame čitateľov pozrieť sa na nedávne udalosti v našom stredisku s pohľadom na zmŕtvychvstalého Krista.

Trnava-Kopánka

Pozdravujeme všetkých a prichádzame za naše stredisko v Trnave na Kopánke so správami za posledné dva mesiace.