Prímestský tábor „Narnia“ u saleziánov v Bardejove

od | júl 13, 2023 | Saleziáni

 

Aj toto leto Saleziáni Don Bosca v Bardejove organizujú tri tábory. Prvý sa uskutočnil v termíne od 3. do 7. júla. Bol to prímestský tábor ktorého téma bola postavená na príbehu Kroniky Narnie. Deti počas tábora objavovali tajomstvá krajiny Narnie, v ktorej prebiehala vojna medzi bielou čarodejnicou a kráľom Aslanom. Saleziáni v Bardejove zorganizujú v auguste ešte pobytový tábor a druhý prímestský tábor.

 

 

Zdroj: Bardejovská televízia

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Provinciálna kapitula saleziánov

Bude sa konať v dňoch 26. – 31. mája 2024 v Badíne. Zúčastní sa na nej 53 bratov s právom hlasovania. Kapitula sa koná v mimoriadnom skoršom termíne.

Savio Run 2024 – „Bež za svojím snom“

Spojiť oslavu svätého Dominika Savia, zdravé behanie a spoločenstvo strediska u Saleziánov v Michalovciach. Podarilo sa nám to v pekné nedeľné poobedie 5. mája, kedy sme mali bežecké podujatie SAVIO RUN 2024.

Púť miništrantov v Šaštíne

V sobotu 11. mája 2024 sa uskutočnila púť miništrantov. Prišlo asi 250 chlapcov, pre ktorých bol pripravený pekný program.

Šimon Srugi

Šimon Srugi sa narodil v Nazarete 27. apríla 1877. Pätnásť dní po narodení bol pokrstený a podľa východného zvyku pobirmovaný.