Prihlás sa na ročnú misiu

od | jún 6, 2022 | Misie

 

– chceš darovať svoj čas v službe chudobným?

– chceš zažiť rok v zahraničí?

– chceš zažiť nezabudnuteľné chvíle na misii?

– chceš spoznať novú kultúru a možno sa naučiť nový jazyk?

– chceš spoznať nových ľudí?

– chceš byť SALEZIÁNSKY MISIJNÝ DOBROVOĽNÍK?

Zisti aké sú podmienky a vyplň prihlasovací formulár, a to najneskôr do 20. septembra 2022. Prvé prípravné stretnutie sa uskutoční v termíne 23. – 25. septembra 2022. Tešíme sa na teba! A ak chceš vedieť, ako to na takej misii vyzerá, sleduj naše sociálne siete alebo si prečítaj blogy dobrovoľníkov.

 

Savio 06 2022 02

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Savio o. z.: Dar vzdelania, ktorý ostáva navždy

Občianske združenie SAVIO úzko spolupracuje so saleziánskym misijným oddelením a podporuje saleziánske misijné dielo v rozvojových krajinách. V tomto roku oslávi už 14. výročie PROGRAMOV ADOPCIÍ.

Pozdrav z Azerbajdžanu

Milí spolubratia, príbuzní a dobrodinci misie v Azerbajdžane. Srdečne vás všetkých a každého osobne pozdravujem vo veľkonočnej oktáve. Tento rok som azda prvýkrát v živote nestihol do sviatkov poslať žiaden pozdrav.

Jakutsk

V našom oratku a mládežníckom stredisku sme pokračovali v pravidelných, najmä víkendových aktivitách. Oteplilo sa nám na príjemných – 20, a preto sme využili dary tohto prostredia a boli sme sa korčuľovať.

Tehlička 2023 – Angola, Huambo

Saleziáni v Angole otvárajú novú prítomnosť v meste Huambo. Je to miliónové mesto, 600 km od Atlantického oceánu vo vnútrozemí Angoly.

Jakutsk

Na slávnosť dona Bosca sa na liturgickom slávení v našom kostole zúčastnila pekná skupina ľudí a v priestoroch domu mládeže sa popoludní vystriedala asi stovka návštevníkov.