Pozvánka na PUMIN – púť miništrantov, Šaštín 11. 5. 2024

od | apr 21, 2024 | Slovensko

 

PUMIN – púť miništrantov je podujatie, na ktoré sú pozvaní miništranti, ich rodinní príslušníci a kamaráti z celého Slovenska. Prebieha v Národnej svätyni v Šaštíne na druhú májovú sobotu, po sviatku sv. Dominika Savia,  patróna miništrantov. Tento rok sa PUMIN uskutoční 11. mája. Témou stretnutia je: Miništrantský COMEBACK k radosti. Inšpirácie sa hľadajú v storočnici príchodu SDB na Slovensko.

Pumin 04 2024 02

Doobedňajší duchovný program obsahuje workshopy so zaujímavými osobnosťami, sv. omšu a možnosť  pristúpiť k sviatosti zmierenia. Po chutnom obede nasledujú športovo-zábavné aktivity. V ponuke sú turnaje vo futbale, florbale a rôzne súťaže na stanovištiach, za ktoré sa môžu získať zaujímavé ceny. Púť končí krátkou adoráciou. Viac informácií a registráciu na PUMIN nájdete na stránke www.ministranti.sk.

Pumin 04 2024 03

Pumin 04 2024 04

Za organizátorov vás pozýva don Luscoň.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Ohlas + svätý Mikuláš + 1 omša = Šaštín

Slovenskí biskupi na svojom zasadaní 24. januára 1924 v Žiline spolu vyjadrili jasné želanie mať saleziánov doma: celý biskupský zbor podpísal „Ohlas slovenských biskupov k ľudu katolíckemu“.

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.

Volíme si prezidenta našej republiky

Prezident republiky je osobou, ktorá môže významným spôsobom ovplyvniť život v našej krajine. Teraz je práve čas, kedy si nášho nového prezidenta volíme.