Pôstne vyzývačky – #PAMin2022

od | feb 25, 2022 | Osobitný článok

 

Spoločenstvo Tymian a Centrum miništrantskej spirituality Titusa Zemana (CMSTZ) vás pozývajú do pôstnej aktivity #PAMin2022. Počas štyridsiatich dní sedem osobností výzve mladých prežívať určitú dobrodružnú aktivitu. (Konať dobré skutky, prekonávať svoje limity a spájať sa s Bohom v modlitbe…).

Prvá výzva zaznie už na Popolcovú stredu 2. marca a potom v každú pôstnu nedeľu večer. Tí, ktorí sa zapoja a splnia podmienky, budú zaradení do losovania o zaujímavé ceny. Okrem týždenných odmien bude v hre aj hlavná cena – pobyt na celoslovenskom miništrantskom tábore Tymian. Pre ďalších dvoch je to víkendový pobyt v bratislavskej komunite saleziánov alebo iná hodnotná odmena. Záujemcovia o aktivitu sa dozvedia viac na webovej stránke: bit.ly/pamin.

Za organizátorov vás do aktivity pozýva don Jozef Luscoň.

 

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Malá cesta kresťanských manželov

V týchto dňoch prináša Vydavateľstvo DON BOSCO v spolupráci s Radou KBS pre rodinu výnimočný pastoračný materiál s názvom: Malá cesta kresťanských manželov.

Don Bosco takmer ako Mozart

Don Bosco miloval hudbu. Hral na husliach, organe a klavíri, ale len vtedy, keď ich našiel v dome nejakého priateľa. Hudba a spev boli pre neho skvelým spôsobom komunikácie s mladými ľuďmi.

Májový Rebrík

Tento rok v máji slávime Slávnosť Zoslania Ducha Svätého, preto aj Téma májového Rebríka je: Plameň Ducha Svätého.