Pôstne vyzývačky – #PAMin2022

od | feb 25, 2022 | Osobitný článok

 

Spoločenstvo Tymian a Centrum miništrantskej spirituality Titusa Zemana (CMSTZ) vás pozývajú do pôstnej aktivity #PAMin2022. Počas štyridsiatich dní sedem osobností výzve mladých prežívať určitú dobrodružnú aktivitu. (Konať dobré skutky, prekonávať svoje limity a spájať sa s Bohom v modlitbe…).

Prvá výzva zaznie už na Popolcovú stredu 2. marca a potom v každú pôstnu nedeľu večer. Tí, ktorí sa zapoja a splnia podmienky, budú zaradení do losovania o zaujímavé ceny. Okrem týždenných odmien bude v hre aj hlavná cena – pobyt na celoslovenskom miništrantskom tábore Tymian. Pre ďalších dvoch je to víkendový pobyt v bratislavskej komunite saleziánov alebo iná hodnotná odmena. Záujemcovia o aktivitu sa dozvedia viac na webovej stránke: bit.ly/pamin.

Za organizátorov vás do aktivity pozýva don Jozef Luscoň.

 

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.