Pomôž vyhrať 10.000 € na výmenu okien

od | apr 5, 2022 | Saleziáni

 

Pastoračné centrum v Bardejove na Poštárke slúži už od roku 1997 a začala nám pretekať strecha. Na opravu sme našli sponzora zo zahraničia. Okrem toho však musíme vymeniť aj strešné okná. Napísali sme teda projekt na výmenu okien na Prešovský samosprávny kraj, kde môžeme získať 10 000€. Má to ale háčik.

Vo verejnom hlasovaní cez SMS na čísle 0902 025 502 v tvare PSK2 musíme získať najviac hlasov. Z jedného mobilného telefónneho čísla je možné hlasovať iba za jeden projekt. Spätná SMS o potvrdení hlasovania za daný projekt je bezplatná. Hlasovanie končí 15. 4. 2022.

Prosíme vás o hlas a tiež o pomoc pri získavaní hlasov.

Adresa výzvy aj priebežné výsledky sú k dispozícii tu.

Pomoz vyhrat 02

Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o ceny, ktoré do súťaže venovali kultúrne organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK. Spomedzi všetkých hlasujúcich budú vyžrebovaní traja výhercovia. Odovzdanie cien prebehne po vyhlásení výsledkov SMS hlasovania.

Ceny pre výhercov:

  1. voľná vstupenka pre dve osoby do Ľubovnianskeho múzea – hrad v Starej Ľubovni na rok 2022,
  2. voľná vstupenka pre dve osoby do Múzea v Kežmarku na rok 2022,
  3. voľná vstupenka pre dve osoby na predstavenie z produkcie Divadla Jonáša Záborského okrem premiér na rok 2022.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Košice-Luník IX

Po dlhšej odmlke pozdravujeme z Luníka IX a ponúkame vám stručnejší prierez našich jesenných podujatí.

Poprad

Pozdravujeme z Popradu. Náš nový spolubrat Ján Drgoň ukázal všetkým, aký je šarkan, a na miestnej šarkaniáde atakoval výškou letu svojho šarkana pristávacie lietadlá.

Rorátne sväté omše v Novej Dubnici

Počas adventu sa ráno zvyknú slúžiť rorátne sväté omše. Aj saleziáni v Novej Dubnici ich slávia vo farskom kostole a na Spojenej škole sv. Jána Bosca.

Námestovo

Naši animátori zažili nádherný animátorsky jesenný víkend na fare v Lúčkach. Tu sa mohli ešte viac spoznávať a pri rozličných aktivitách vytvárať osobné vzťahy.