Parkovanie na Troch hôrkach

od | nov 28, 2023 | Osobitný článok

 

Saleziáni v Košiciach na Troch hôrkach ukončili stavbu parkoviska pri svojom dome a začali s jeho prevádzkou.

Na vstupe je rampa, pri ktorej kamera načíta evidenčné číslo auta. Parkovisko má 31 miest na parkovanie z čoho 2 miesta sú určené pre ľudí s telesným hendikepom. Po naplnení kapacity parkoviska vás systém nepustí na parkovisko.

Na to aby vás rampa po nasnímaní EČV pustila, je potrebné najprv sa zaregistrovať cez formulár a počkať na potvrdzujúci email, či ste dostali povolenie na parkovanie svojho auta. Maximálna doba parkovania je 3 hodiny, pričom je možné zaparkovať aj viackrát do dňa. Vstup na parkovisko je povolený denne v čase od 6:30 do 22:00, v noci nie je dovolené parkovať. Priestor parkoviska je monitorovaný kamerovým systémom.

Zdroj: SDB Košice-Tri hôrky

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Memoriál Jozefa Kabinu

Pozývame vás zaspomínať si na futbalové časy. V sobotu 22. 6. 2024 od 9:30 sa v Bratislave na Trnávke uskutoční 1. ročník Memoriálu Jozefa Kabinu.

Noe a zvieratká

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v krásnom prevedení, ktoré je vhodné pre deti od 3 rokov. Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií.

Hladina Dunaja výrazne stúpla

Intenzívne zrážky v Nemecku a Rakúsku spôsobili výrazné vzostupy vodných hladín v celej hornej časti Dunaja. Na slovenskom úseku rieky je tiež evidovaný výrazný vzostup vodnej hladiny.

Rebrík, jún 2024

V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás. Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka.