PAMin2023 pozvánka do miništrantskej súťaže

od | feb 26, 2023 | Osobitný článok

 

 

 

Chceš byť lepším človekom a kresťanom? Pôst je ideálnym časom na duchovný tréning: postupne premáhať zlozvyky, cvičiť sa v cnostiach, venovať svojej duši a Bohu viac času, zlepšovať sa vo vzťahoch, robiť viac dobra. „Tréneri” zo Spoločenstva TYMIAN ti v tom radi pomôžu. Majú pre teba prichystané výzvy na 40 dní pôstu. Zapoj sa aj ty do pôstnej súťaže #PAMin2023. Online stretnutia s vyhodnotením výziev budú každú pôstnu nedeľu večer o 19:30 hod.

cez app. GoogleMeeet: https://meet.google.com/rba-qetm-vvj

Viac info o súťaži a prvé výzvy nájdeš tu: www.ministranti.sk

alebo bit.ly/pamin

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.

Don Bosco a anjeli

Dňa 31. augusta 1844 sa istá bohatá manželka portugalského veľvyslanca v Turíne, ktorá bola dobrou katolíčkou, chcela pred cestou vyspovedať. Zašla teda do kostola svätého Františka z Assisi v centre mesta.

Spomienka na 24-hodinovku

U saleziánov v Bratislave na Miletičovej sa posledný aprílový víkend opäť uskutočnila tradičná 24-hodinovka. Je to futbalový zápas, ktorý sa hrá bez prerušenia 24 hodín. Tohto roku to bol už 28. ročník.