Otázky, na ktoré neexistujú ľahké odpovede

od | nov 12, 2023 | Saleziáni, Výchova

 

Foto: Barbora Kullačová

8. novembra sa u saleziánov v Bratislave-Miletičova uskutočnil diskusný večer „O identite“ pre stretká vysokoškolákov a stredoškolákov od 17 rokov a pre dospelých. Zúčastnilo sa na ňom asi 100 ľudí – mladí ľudia z troch bratislavských saleziánskych stredísk. Podujatie bolo propagované aj cez organizáciu Domka.

Stretnutie 11 2023 02

Stretnutie 11 2023 03

Hosťami diskusie boli: Mária Hatoková (psychologička), Marcel Brenner (lekár), Jaroslav Minárik (genetik), Marián Husár (salezián, kňaz). Podujatie moderoval Radovan Pavlík.

Stretnutie 11 2023 04

Stretnutie 11 2023 05

Na začiatku sa hostia prihovorili svojim krátkymi príspevkami. Nasledovala moderovaná diskusia a neskôr diskusia s publikom, účastníci kládli hosťom svoje otázky. Stretnutie tohto druhu bude možno pokračovať aj v budúcnosti na danú tému, alebo aj na rôzne ďalšie témy nášho života.

Stretnutie 11 2023 06

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

40 rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka

V tomto roku slávime defilé sto rokov Saleziánov na Slovensku. A v rámci osláv storočnice si 2. júna 2024 v popoludňajších hodinách rodáci z obce Čaňa pri Košiciach pripomenuli 40. rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka.

Bardejov

Aj v mesiaci máj sa konalo viacero víkendoviek na našej Brezovke. 5. – 6. mája sa stretli stredoškoláčky, ktoré prežili spolu obohacujúci a požehnaný čas.

Nová Dubnica

Májovou akciou číslo jedna bol deň farnosti. Doobeda sa slávila svätá omša zo sviatku sv. Jozefa Robotníka. Spestrením, ale i veľkým lákadlom, nielen pre najmenších, boli nafukovacie hrady.