Oslovil vás najnovší svätec saleziánskej rodiny Artemide Zatti?

od | apr 13, 2023 | Saleziánska rodina

 

Pri príležitosti svätorečenia Artemide Zattiho naši šikovní chlapci z SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline vytvorili už viac ako 700 kusov drevených ikon s jeho podobizňou a doručili ich medzi saleziánov do celého sveta.

Teraz ponúkame túto možnosť aj vám do vašich komunít a rodín.

Objednajte si ikony na: stolari@sjoroza.sk

Malá ikona 8 x 12 cm – 10 €
Veľká ikona 12 x 18 cm – 15 €
+ poštovné výdavky

V školskom roku 2022/2023 je možné objednať si ikony do 30. apríla 2023.

Ich predpokladané doručenie je do leta 2023.

Viac informácií je na: SOŠ Žilina

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Nové členky ADMY v Banskej Bystrici

Dňa 24. mája 2023 prijali pozvanie do ADMY a zložili prísľuby do rúk dona Pavla Gracha, delegáta pre Saleziánsku rodinu, dve nové členky ADMA Banská Bystrica – Judita Nosková a Vlasta Kubišová.

Valné zhromaždenie Laury, združenia mladých

Laura, združenie mladých podporuje integrálny rozvoj detí a mladých. Úzko spolupracuje  s Inštitútom Dcér Márie Pomocnice (FMA – sestrami saleziánkami) a s ostatnými zložkami saleziánskej rodiny.

Celoslovenské stretnutie saleziánok

V dňoch 14. – 16. 4. 2023 sa v Badíne stretli sestry saleziánky z celého Slovenska. Radosť z videnia sa po dlhšej dobe, vzdelávanie, diskusie v skupinách a spoločná oslava všetkých výročí.

20. narodeniny VIDES-u na Slovensku

V tomto roku nás sprevádza Heslo hlavného predstaveného saleziánov dona Artimeho „Byť kvasom v dnešnej v ľudskej rodine“. Z jednoduchého činu na začiatku ako zo skromného kvásku môže v budúcnosti vzniknúť niečo, čo dáva život druhým.

Muzikál Bola raz jedna klietka

Ponúkame video záznam z muzikálu, ktorý nacvičila mládež a dospelí zo saleziánskeho strediska Trnava-Kopánka. Dokopy odohrali 11 predstavení tohto pekného diela.