Nový kurz slovenského jazyka pre Ukrajincov

od | máj 27, 2022 | Saleziánska rodina

 

V saleziánskom stredisku v Bratislave na Trnávke sa podarilo otvoriť ďalší deň jazykového kurzu pre Ukrajincov (od pondelka 30. 5. budú kurzy prebiehať 4x do týždňa – poobede). Ponúkame tak možnosť viacerým ukrajinským občanom naučiť sa základy slovenského jazyka vďaka ochotným dobrovoľníkom.

Nový kurz začne v pondelok 30. 5. o 18:00 hod.
Hodina bude prebiehať v Oratóriu, na Nerudovej 10, prvá miestnosť vľavo („Obývačka“).
Kurz bude jedenkrát do týždňa, v pondelky a trvať bude do 25. 7.

Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, napíšte nám na: trnavka.rcmm@gmail.com.

Kurz má obmedzený počet miest.

Kurz 02

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

ADMA online november 2023

Ponúkame vám časopis Združenia Márie Pomocnice, ktorý vychádza každý mesiac. K dispozícii je aktuálne číslo na mesiac november.

Niečoviac.sk – O saleziánskej práci s mládežou

Saleziánsky pastoračný tím vytvoril na internete stránku, kde ponúka množstvo užitočných materiálov pre každého, kto pracuje s mládežou. Stránku treba navštíviť, aby ste zistili, čo všetko sa na nej nachádza.

Adventný sociálny projekt Darujme úsmev

Projekt vznikol v roku 2014. Združenie saleziánskych exallievov v spolupráci so saleziánskou rodinou a so Slovenskou katolíckou charitou ponúka možnosť pomôcť konkrétnym ľuďom v núdzi.

Semeno, ktoré prinieslo bohatú úrodu

Spolu s bratmi saleziánmi, s celou saleziánskou rodinou na Slovensku a s mladými sa pripravujeme vstúpiť do roka 100-ročnice príchodu saleziánov na Slovensko. Saleziánska charizma zapustila korene na Slovensku v roku 1924.