Nová webová stránka Mediálnej školy

od | apr 9, 2024 | Saleziánska rodina

 

Mediálna škola spustila nový web! Je to veľký krok v modernizácii a k zlepšeniu digitálnej výchovy.

Nový web ponúka záujemcom pohodlný prístup k informáciám o kurzoch, workshopoch a podujatiach organizovaných mediálnou školou. Okrem toho poskytuje platformu pre interakciu a komunikáciu s účastníkmi a záujemcami o MEŠku.

Miriam Vyšňovská, lektorka Mediálnej školy v oblasti grafického dizajnu, mala významný podiel na tvorbe tohto webu. Jej odbornosť a vášeň pre digitálnu tvorbu prispeli k vytvoreniu užívateľsky priateľského a esteticky príťažlivého prostredia.

 

Mes 04 2024 02

Mediálna škola je aktivita, ktorá v saleziánskom duchu s osobným prístupom podporuje mladého človeka, aby rozvíjal svoje MEDIÁLNE ZRUČNOSTI, nadobúdal schopnosť KRITICKY ROZMÝŠĽAŤ a s odvahou vytváral HODNOTNÝ OBSAH pre digitálne platformy.

Najbližší kurz sa bude konať 10. – 12. 5. 2024 v Žiline.

Na tomto víkendovom kurze organizátori radi privítajú mladých, ktorí majú konkrétnu predstavu, čomu sa chcú v oblasti médií venovať – či už ide o sociálne siete, písanie, fotenie alebo video.

Prihlásiť sa môžete do 14. 4. 2024.

Mediálna škola patrí od roku 2010 k lídrom v poskytovaní kvalitného vzdelávania v oblasti médií a digitálnej kultúry. S radosťou pokračuje vo svojej misii vytvárať prostredie, kde účastníci môžu rozvíjať svoj potenciál a rásť v mediálnej zručnosti.

Pre ďalšie informácie o Mediálnej škole a jej ponuke navštívte www.medialnaskola.sk.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie