Nová Brezovka – Saleziánske komunitné centrum

od | dec 6, 2021 | Saleziáni

Autor: Marek Pančura / Foto: SDB Bardejov

Zdravím Vás saleziánska rodina a priatelia dona Bosca. Na internete je k dispozícii výzva zahlasovať za projekt v ktorom sme prihlásení aj my saleziáni z Bardejova s našou Novou Brezovkou.

Je to grantová výzva, kde sa ocení 30 z navrhovaných projektov. Poradie sa určuje podľa počtu získaných hlasov. Na zahlasovanie musíte zadať emailovú adresu. To znamená, že ak máte viac emailových adries, môžete hlasov poslať aj viac. Z celej sumy nášho projektu je toto len malá kvapka, ale aj to pomôže. Vopred vďaka za zdieľanie, hlasovanie i za vaše modlitby.

Hlasovanie za náš projekt

Nova brezovka 022

Vizualizácia nového projektu

V dedine  Brezovka v Bardejovskom okrese máme chatu, ktorá už nevyhovuje kapacitným a hygienickým štandardom, je v zlom technickom stave a jej rekonštrukcia nie je ekonomický rentabilná. Preto pristupujeme na tomto pozemku k realizácii nového projektu, pri ktorom chceme dosiahnuť ciele:

  • Vytvoriť jedinečný a nový priestor pre potreby práce s mládežou v tichej obci Brezovka v Bardejovskom okrese.
  • Skvalitniť ubytovanie a prostredie pre mládež a rodiny v rámci areálu.
  • Posilniť saleziánsku výchovu v regióne a prácu v oblasti prevencie mládeže.

Nova brezovka 03

V tejto prílohe sú k dispozícii vizualizácie novej stavby v pdf brožúre.

Chata Brezovka

Informácie máte k dispozícii aj na stránke: http://www.novabrezovka.sk.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Provinciálna kapitula saleziánov

Bude sa konať v dňoch 26. – 31. mája 2024 v Badíne. Zúčastní sa na nej 53 bratov s právom hlasovania. Kapitula sa koná v mimoriadnom skoršom termíne.

Savio Run 2024 – „Bež za svojím snom“

Spojiť oslavu svätého Dominika Savia, zdravé behanie a spoločenstvo strediska u Saleziánov v Michalovciach. Podarilo sa nám to v pekné nedeľné poobedie 5. mája, kedy sme mali bežecké podujatie SAVIO RUN 2024.

Púť miništrantov v Šaštíne

V sobotu 11. mája 2024 sa uskutočnila púť miništrantov. Prišlo asi 250 chlapcov, pre ktorých bol pripravený pekný program.

Šimon Srugi

Šimon Srugi sa narodil v Nazarete 27. apríla 1877. Pätnásť dní po narodení bol pokrstený a podľa východného zvyku pobirmovaný.