Niečoviac.sk – O saleziánskej práci s mládežou

od | nov 20, 2023 | Saleziánska rodina, Výchova

 

Saleziánsky pastoračný tím vytvoril na internete stránku, kde ponúka množstvo užitočných materiálov pre každého, kto pracuje s mládežou. Stránku treba navštíviť, aby ste zistili, čo všetko sa na nej nachádza.

Poskytuje štyri hlavné oblasti: Témy, Vzdelávačky, Materiály, Komunita. Každá oblasť je potom ďalej hlbšie rozvedená a naplnená svojím obsahom.

V oblasti Materiály sa napríklad nachádzajú: Metodické materiály, Stretká, Tábory, Modlitba, Príbehy, Knihy o výchove, Diplomovky. Sú tam k dispozícii praktické materiály na použitie pre animátorov a vedúcich skupín.

Všetky vzdelávacie kurzy a materiály, ktoré sú zverejnené na tejto stránke, sa sprístupňujú v záujme skvalitňovania práce s deťmi a mládežou. Zároveň sú dodržiavané všetky zásady vyplývajúce z autorského práva.

Stránka je k dispozícii na adrese: niecoviac.sk

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Viete kto sú „srdiečkové deti“?

Ako komunikovať s dieťaťom/mladým, keď zistíme, že pochádza z podmienok nie úplnej a kompletnej rodiny? To je otázka, na ktorú nie vždy vieme odpovedať. Ako reagovať v takejto situácii?

ADMA online november 2023

Ponúkame vám časopis Združenia Márie Pomocnice, ktorý vychádza každý mesiac. K dispozícii je aktuálne číslo na mesiac november.

Formačné stretnutie mladých rehoľných kňazov

7. a 8. novembra sa opäť po roku uskutočnilo formačné stretnutie mladých rehoľných kňazov. Témou tohtoročného školenia bolo: „Milosrdný ako Otec“ (Služba kňaza vo sviatosti zmierenia).

Adventný sociálny projekt Darujme úsmev

Projekt vznikol v roku 2014. Združenie saleziánskych exallievov v spolupráci so saleziánskou rodinou a so Slovenskou katolíckou charitou ponúka možnosť pomôcť konkrétnym ľuďom v núdzi.