Niečoviac.sk – O saleziánskej práci s mládežou

od | nov 20, 2023 | Saleziánska rodina, Výchova

 

Saleziánsky pastoračný tím vytvoril na internete stránku, kde ponúka množstvo užitočných materiálov pre každého, kto pracuje s mládežou. Stránku treba navštíviť, aby ste zistili, čo všetko sa na nej nachádza.

Poskytuje štyri hlavné oblasti: Témy, Vzdelávačky, Materiály, Komunita. Každá oblasť je potom ďalej hlbšie rozvedená a naplnená svojím obsahom.

V oblasti Materiály sa napríklad nachádzajú: Metodické materiály, Stretká, Tábory, Modlitba, Príbehy, Knihy o výchove, Diplomovky. Sú tam k dispozícii praktické materiály na použitie pre animátorov a vedúcich skupín.

Všetky vzdelávacie kurzy a materiály, ktoré sú zverejnené na tejto stránke, sa sprístupňujú v záujme skvalitňovania práce s deťmi a mládežou. Zároveň sú dodržiavané všetky zásady vyplývajúce z autorského práva.

Stránka je k dispozícii na adrese: niecoviac.sk

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Skúšky budúcich animátorov prebehli úspešne

V sobotu 1. 6. 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej konali „skúšky“ t. j. pohovory s budúcimi animátormi, ktorí počas celého školského roku absolvovali animátorskú prípravu.

Biblická online súťaž Bibliq sa blíži ku finále

Na súťaži sa zúčastnilo 57 tímov s 230 členmi – objaviteľmi. Bibliq prebieha od 2. marca 2024. Prípravná časť sa skončila 26. mája 2024 a vytvorilo sa základné poradie tímov podľa získaných bodov.

ADMA – prvé prísľuby v Bratislave

K saleziánom na Mamateyovej v Bratislave chodím s celou rodinou už viac ako 20 rokov. Postupne sme sa všetci štyria zoznámili so saleziánskou spiritualitou a zistili sme, že je nám blízka.

S Máriou Mazzarellovou na čaji v materskej škole

Už niekoľko rokov okolo sviatku sv. Márie Mazzarellovej (13. máj) je zvykom v Cirkevnej materskej škole v Bratislave-Petržalke, ktorú spravujú sestry saleziánky, organizovať akciu určenú špeciálne pre mamičky s názvom „Čaj o piatej.“

Prší, neprší…? Oslavovať sa musí…!

Oslava sviatku Panny Márie Pomocnice kresťanov 2024. U saleziánov v Bratislave na Miletičovej prišiel dážď… a tak aspoň najdôležitejšie veci sa museli presunúť pod strechu…