Národné stretnutie mládeže T22

od | okt 12, 2021 | Slovensko

Text: Redakcia / Foto: Ján Holubčík

5. októbra sa v Domčeku Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom stretol tím RM a univerzít pri KBS, aby pokračoval v príprave na Národné stretnutie mládeže T22, ktoré sa uskutoční 28. – 31. júla 2022 v Trenčíne.

NSM 01

Práve na stretnutí mladých so Svätým Otcom v Košiciach bolo oznámené po prvýkrát, že nás opäť čaká Národné stretnutie mládeže. Toto celoslovenské stretnutie sa uskutoční pri príležitosti celosvetového stretnutia mladých, ktoré bude v Lisabone v Portugalsku v dňoch 1. – 6. augusta 2023 za účasti Svätého Otca Františka. Keďže celosvetové stretnutie mládeže sa bude konať v Európe, bude aj pre mladých zo Slovenska veľká šanca zúčastniť sa na ňom. Z tohto dôvodu sa naše národné stretnutie uskutoční o rok skôr.

Na prípravnom stretnutí sa zúčastnili zástupcovia viacerých kresťanských organizácií a diecéz, ktorí sa venujú pastorácii mládeže.

NSM 02

Na stránke tohto podujatia – https://narodnestretnutiemladeze.sk/ si môžete prečítať vysvetlenie loga stretnutia a čoskoro vám prezradíme aj tému stretnutia a zverejníme jednotlivé prípravné materiály. Čaká vás viacero prekvapení so zaujímavými osobnosťami, ktoré vám už teraz pripravujú super podnety na prípravu tohto už dlho očakávaného stretnutia.

 

Zdieľať článok

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Naši partneri

Boletim Salesiano Brasil

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Do kín prichádza film SLOBODNÍ

Tvorcovia filmu ponúkajú náhľad do života dvoch priateľov: Silvestra Krčméryho a Vladimíra Jukla, ktorých nazývali „generálmi tajnej cirkvi” a ktorí zohrali významnú úlohu v boji proti totalite v Československu.

Návrat ukrajinských chlapcov domov

29 ukrajinských chlapcov, ktorých vo februári prijali slovenskí saleziáni, sa vrátilo späť do domu v Ľvove, v ktorom predtým bývali.

Národné stretnutie mládeže T22

V Trenčíne sa začalo Národné stretnutie mládeže T22. Uskutoční sa od 28. do 31. júla 2022. Na stretnutí sa stretne viac ako dvetisíc mladých dokopy.

Festival Lumen – Open Air Festival

Festival Lumen je plný gospelovej hudby, nezabudnuteľnej atmosféry a príjemných stretnutí, organizovaný pravidelne začiatkom júna v Trnave.

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Naši partneri

Boletim Salesiano Brasil

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín