Námestovo

od | dec 6, 2023 | Saleziáni

 

Text a Foto: SDB Námestovo

Na rozhraní mesiacov október – november naši mladí pracujúci a vysokoškoláci pripravili skvelú zábavu pre mladších – Retro párty. Niektorí mladí si ju pomýlili s maškarným plesom, ale stálo to za to.

Namestovo 12 2023 03

Don Ján Zauška sa zúčastnil na stretnutí svojich rovesníkov v Tatrách. Naša komunita mala tú česť hostiť celý víkend provinciálnu radu ASC. Spolu sa stretli a povzbudili – provinciálna aj miestna rada.

Naši animátori zažili nádherný animátorsky jesenný víkend na fare v Lúčkach. Tu sa mohli ešte viac spoznávať a pri rozličných aktivitách vytvárať osobné vzťahy a naberať skúsenosti, ako byť „použiteľný“ animátor.

Namestovo 12 2023 01

Veľmi pekne sa rozbehli utorňajšie raňajky pre miništrantov.

Namestovo 12 2023 05

Na dva dni nás prišiel navštíviť bývalý jednoročný direktor komunity a zároveň misionár v Azerbajdžane Vlado Baxa.

Namestovo 12 2023 06

Akoby to bolo, keby sa naši chlapci nezúčastnili na KAME v Bratislave. Vyslali sme dva tímy – U19, ktorý skončili na treťom mieste, a U15 na druhom. Chlapci opäť nesklamali.

Namestovo 12 2023 04

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

40 rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka

V tomto roku slávime defilé sto rokov Saleziánov na Slovensku. A v rámci osláv storočnice si 2. júna 2024 v popoludňajších hodinách rodáci z obce Čaňa pri Košiciach pripomenuli 40. rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka.

Bardejov

Aj v mesiaci máj sa konalo viacero víkendoviek na našej Brezovke. 5. – 6. mája sa stretli stredoškoláčky, ktoré prežili spolu obohacujúci a požehnaný čas.

Nová Dubnica

Májovou akciou číslo jedna bol deň farnosti. Doobeda sa slávila svätá omša zo sviatku sv. Jozefa Robotníka. Spestrením, ale i veľkým lákadlom, nielen pre najmenších, boli nafukovacie hrady.