Miništrantská bodka za prázdninami

od | aug 21, 2022 | Výchova

 

Text: Jozef Luscoň SDB

Pozývame Vás aj miništrantov z Vašej farnosti na jedinečnú akciu pod názvom: Miništrantská bodka za prázdninami, ktorá sa uskutoční v sobotu 3. septembra 2022, od 9:30 do 15:00 hod. v Bratislavskej mestskej časti Vajnory (pri farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie).

Spolu urobíme pomyselnú „bodku“ za prázdninami, poďakujeme Pánovi za zážitky, dobrodružstvá, ponaučenia a dary a vyprosíme si od Ducha Svätého milosti pre nový školský rok.

Mb 08 2022 02

V rámci BODKY budú mať miništranti príležitosť otestovať svoje zručnosti a schopnosti a možno aj prekonať niektorý z REKORDOV z minulých rokov.

Program podujatia

príhovor
* možnosť vyspovedať sa
* sv. omša
* občerstvenie (z vlastných zásob)
* olympiáda v netradičných disciplínach
* zápis najlepších výsledkov do Titusovej knihy rekordov

Ak máte záujem prísť, vyplňte krátku online PRIHLÁŠKU.

PODUJATIE je aj na facebooku.

Pozvite na BODKU aj ďalších miništrantov z farnosti!

PS: Stiahnite si plagát TU

S pozdravom
don Jozef Luscoň SDB a animátori zo Spoločenstva TYMIAN

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Rodičovské výzvy v digitálnej dobe

S narastajúcim vplyvom digitálnych technológií je úloha rodiča o čosi náročnejšia. Okrem bežných výchovných situácií by mal byť sprievodcom svojich detí v spleti aplikácií a online obsahov.

Mediálny krúžok v Žiline

Deň pred sviatkom sv. Dominika Savia navštívili mladí mediálni nadšenci zo Spojenej školy sv. Jána Bosca v Novej Dubnici Strednú odbornú školu sv. Jozefa Robotníka v Žiline.

O výchove k zodpovednosti

Azda všetci chceme z našich detí vychovať zodpovedných dospelých, niekedy mám však pocit, že naše podvedomé rodičovské ochranárske správanie je skôr kontraproduktívne.