Miništrantská bodka za prázdninami

od | aug 21, 2022 | Výchova

 

Text: Jozef Luscoň SDB

Pozývame Vás aj miništrantov z Vašej farnosti na jedinečnú akciu pod názvom: Miništrantská bodka za prázdninami, ktorá sa uskutoční v sobotu 3. septembra 2022, od 9:30 do 15:00 hod. v Bratislavskej mestskej časti Vajnory (pri farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie).

Spolu urobíme pomyselnú „bodku“ za prázdninami, poďakujeme Pánovi za zážitky, dobrodružstvá, ponaučenia a dary a vyprosíme si od Ducha Svätého milosti pre nový školský rok.

Mb 08 2022 02

V rámci BODKY budú mať miništranti príležitosť otestovať svoje zručnosti a schopnosti a možno aj prekonať niektorý z REKORDOV z minulých rokov.

Program podujatia

príhovor
* možnosť vyspovedať sa
* sv. omša
* občerstvenie (z vlastných zásob)
* olympiáda v netradičných disciplínach
* zápis najlepších výsledkov do Titusovej knihy rekordov

Ak máte záujem prísť, vyplňte krátku online PRIHLÁŠKU.

PODUJATIE je aj na facebooku.

Pozvite na BODKU aj ďalších miništrantov z farnosti!

PS: Stiahnite si plagát TU

S pozdravom
don Jozef Luscoň SDB a animátori zo Spoločenstva TYMIAN

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Skúšky budúcich animátorov prebehli úspešne

V sobotu 1. 6. 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej konali „skúšky“ t. j. pohovory s budúcimi animátormi, ktorí počas celého školského roku absolvovali animátorskú prípravu.

Biblická online súťaž Bibliq sa blíži ku finále

Na súťaži sa zúčastnilo 57 tímov s 230 členmi – objaviteľmi. Bibliq prebieha od 2. marca 2024. Prípravná časť sa skončila 26. mája 2024 a vytvorilo sa základné poradie tímov podľa získaných bodov.

SAFI 2024 vyhrala škola z Poštárky

Saleziánska škola bl. Zefyrína v Bardejove na Poštárke sa zapojila do súťaže SAFI 2024 (Súťaž Amatérskych Filmov), ktorú vyhlásila  TV LUX. Tohto roku to už bol 10. ročník a jeho témou bola MOJA MODLITBA.