Miništrantská BODKA za prázdninami sa koná už po 5. krát

od | aug 14, 2023 | Slovensko, Titus Zeman

 

Všetkých miništrantov srdečne pozývame na tradičnú Bodku za prázdninami, ktorá sa bude konať 2. 9. 2023 vo Vajnoroch.

Organizuje sa ku cti blahoslaveného saleziánskeho kňaza Títusa Zemana, preto sa toto podujatie koná aj v jeho rodisku – vo Vajnoroch (časť Bratislavy).

Podujatie je zamerané na duchovné povzbudenie do nového školského roka prostredníctvom príhovoru, sv. omše a možnosti pristúpiť k sviatosti zmierenia…

Je spojené s „olympiádou“ v netradičných disciplínach.

Odmeny čakajú nielen na víťazov – rekordmanov.

Príďte, neobanujete… Uvidíme sa vo Vajnoroch!

Ak máš ty sám alebo skupina miništrantov z farnosti záujem prísť na toto podujatie, prihláste sa cez tento odkaz.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Boží služobník, kňaz Alfonz Paulen

Jedného dňa Alfonz obdržal žiadosť, či by prijal k sebe na faru saleziána Titusa Zemana, nakoľko iní farári kvôli obavám z prenasledovania to odmietli. Otec Alfonz videl aj v Titusovi trpiaceho Krista v núdzi a rozhodol sa prijať ho za kaplána.

Ohlas + svätý Mikuláš + 1 omša = Šaštín

Slovenskí biskupi na svojom zasadaní 24. januára 1924 v Žiline spolu vyjadrili jasné želanie mať saleziánov doma: celý biskupský zbor podpísal „Ohlas slovenských biskupov k ľudu katolíckemu“.

Fotografie blahoslaveného Titusa Zemana

Pri odovzdávaní relikvie dona Titusa na Základnej cirkevnej škole svätého Jána Krstiteľa v Sabinove ma oslovili učitelia: „A nenechali by ste nám obraz dona Titusa? Deťom to pomôže v úcte k nemu.“

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.