Milión detí sa modlí ruženec 2022

od | okt 15, 2022 | Duchovnosť

 

Na celom svete sa budú deti 18. októbra 2022 modliť ruženec za mier a jednotu vo svete. Iniciatívu organizuje Pápežská nadácia ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi.

Prihlásiť sa môžete na www.miliondeti.sk, kde nájdete aj ďalšie informácie a materiály.

Táto modlitebná iniciatíva chce pomôcť rozdúchať plameň viery v silu modlitby. Našou celosvetovou ružencovou kampaňou chceme pripomenúť slová Panny Márie z Fatimy, že modlitba s dôverou dieťaťa môže skutočne zmeniť svet, poraziť zlo a priniesť pokoj.

 

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Aký je zmysel adventu?

Veríme a máme nádej, že napriek všetkým katastrofám, ktoré sa okolo nás dejú, napriek mnohým ťažkostiam, ktoré v živote môžeme prežívať, semeno Božieho svetla rastie v skrytosti, až jedného dňa definitívne zvíťazí.

Aj tohto roku príde svätý Mikuláš

Svätý Mikuláš Mýrsky patrí medzi najpopulárnejších svätých. Jeho úcta sa rozšírila v celej Cirkvi, ale zvlášť silná bola a doteraz je na Východe.

Deviatnik k Nepoškvrnenej Panne Márii

Slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie je 8. decembra. Ponúkame vám deviatnik ako prípravu na túto slávnosť. Modlíme sa ho od 29. 11. do 7. 12.

Advent

Obdobie pokoja, rozjímanie, dobročinnosť – tak môžeme charakterizovať pravý význam adventu. Aj keď pre väčšinu ľudí je to obdobie zhonu. Majme na pamäti hlavný účel adventu.