Knižky na prvé sväté prijímanie

od | máj 6, 2022 | Osobitný článok

 

Tešíme sa, že je tu opäť obdobie, keď deti pristupujú k prvému svätému prijímaniu. Pri tejto príležitosti vám ponúkame knižky, ktoré prvoprijímajúce deti aj ich rodičia určite ocenia.

Na sériu ilustrovaných kníh s príťažlivými príbehmi máme veľmi dobré ohlasy od rodičov, kňazov a katechétov. Vyberte si knihu o vyznaní viery Verím alebo o modlitbe Otče náš. Obidve obsahujú príbehy a jednoduché zhrnutia, vďaka ktorým môže dieťa, a s ním aj dospelý, spoznávať krásu a bohatstvo našej viery.

Príď do môjho srdca je útla brožúrka – deviatnik, ktorý pomáha v bezprostrednej príprave pred prvým svätým prijímaním. Rozoberá témy ako povolanie, čistota, domov, rodina…

Príbeh pokračuje, známe aj menej známe epizódy zo života dona Bosca obohatené o súčasné príbehy zo saleziánskej prítomnosti v mnohých kútoch sveta. Všetky stránky tejto knižky rozprávajú o vášni turínskeho svätca pri uskutočňovaní jeho snov.

Okrem spomínaných kníh nájdete v našej ponuke aj životopisy Dominika Savia alebo Laury Vicuňovej, ktoré priblížia deťom ich svätých patrónov.

Neváhajte nás kontaktovať mailom na marek.peciar@donbosco.sk alebo telefonicky na čísle 0911 780 296, poradíme vám s výberom kvalitných publikácií pre vás či vaše deti.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

TEHLIČKA 2024

Pôstna zbierka Tehlička prináša aj v tomto roku možnosť aktívne pomáhať a zlepšiť podmienky na vzdelávanie viac ako tisícke detí a mladým v Edukačnom centre svätej Bakhity na misii v Tonj v Južnom Sudáne.

Don Ján Tocký – životopis

Životopis dona Tockého a spomienky na dramatický prechod hranice pri odchode  z komunistického Československa smerom do Talianska.