Knižky na prvé sväté prijímanie

od | máj 6, 2022 | Osobitný článok

 

Tešíme sa, že je tu opäť obdobie, keď deti pristupujú k prvému svätému prijímaniu. Pri tejto príležitosti vám ponúkame knižky, ktoré prvoprijímajúce deti aj ich rodičia určite ocenia.

Na sériu ilustrovaných kníh s príťažlivými príbehmi máme veľmi dobré ohlasy od rodičov, kňazov a katechétov. Vyberte si knihu o vyznaní viery Verím alebo o modlitbe Otče náš. Obidve obsahujú príbehy a jednoduché zhrnutia, vďaka ktorým môže dieťa, a s ním aj dospelý, spoznávať krásu a bohatstvo našej viery.

Príď do môjho srdca je útla brožúrka – deviatnik, ktorý pomáha v bezprostrednej príprave pred prvým svätým prijímaním. Rozoberá témy ako povolanie, čistota, domov, rodina…

Príbeh pokračuje, známe aj menej známe epizódy zo života dona Bosca obohatené o súčasné príbehy zo saleziánskej prítomnosti v mnohých kútoch sveta. Všetky stránky tejto knižky rozprávajú o vášni turínskeho svätca pri uskutočňovaní jeho snov.

Okrem spomínaných kníh nájdete v našej ponuke aj životopisy Dominika Savia alebo Laury Vicuňovej, ktoré priblížia deťom ich svätých patrónov.

Neváhajte nás kontaktovať mailom na marek.peciar@donbosco.sk alebo telefonicky na čísle 0911 780 296, poradíme vám s výberom kvalitných publikácií pre vás či vaše deti.

 

Zdieľať článok

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Najčítanejšie za posledný týždeň

Naši partneri

Salesiani Don Bosco

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

12 laikov: Čo si myslia o synode?

Pápež František zvolal Synodu o synodalite, v rámci ktorej môže každý človek vyjadriť svoj postoj ohľadom spoločného kráčania v Cirkvi.

Džbán

Som krásny džbán (alebo ak chcete krčah) francúzskeho pôvodu. Vyrobili ma z jemnej bielej keramiky, ktorú lemuje zlato a striebro.

Vincenzo Cimatti, japonský don Bosco

Od talianskych a japonských úradov získal niekoľko ocenení. Jeho telo, ktoré teraz spočíva v krypte v saleziánskom domu v Chofu, exhumované v roku 1977, bolo nájdené dokonale neporušené.

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Najčítanejšie za posledný týždeň

Naši partneri

Salesiani Don Bosco

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín