Knižky na prvé sväté prijímanie

od | máj 6, 2022 | Osobitný článok

 

Tešíme sa, že je tu opäť obdobie, keď deti pristupujú k prvému svätému prijímaniu. Pri tejto príležitosti vám ponúkame knižky, ktoré prvoprijímajúce deti aj ich rodičia určite ocenia.

Na sériu ilustrovaných kníh s príťažlivými príbehmi máme veľmi dobré ohlasy od rodičov, kňazov a katechétov. Vyberte si knihu o vyznaní viery Verím alebo o modlitbe Otče náš. Obidve obsahujú príbehy a jednoduché zhrnutia, vďaka ktorým môže dieťa, a s ním aj dospelý, spoznávať krásu a bohatstvo našej viery.

Príď do môjho srdca je útla brožúrka – deviatnik, ktorý pomáha v bezprostrednej príprave pred prvým svätým prijímaním. Rozoberá témy ako povolanie, čistota, domov, rodina…

Príbeh pokračuje, známe aj menej známe epizódy zo života dona Bosca obohatené o súčasné príbehy zo saleziánskej prítomnosti v mnohých kútoch sveta. Všetky stránky tejto knižky rozprávajú o vášni turínskeho svätca pri uskutočňovaní jeho snov.

Okrem spomínaných kníh nájdete v našej ponuke aj životopisy Dominika Savia alebo Laury Vicuňovej, ktoré priblížia deťom ich svätých patrónov.

Neváhajte nás kontaktovať mailom na marek.peciar@donbosco.sk alebo telefonicky na čísle 0911 780 296, poradíme vám s výberom kvalitných publikácií pre vás či vaše deti.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Malá cesta kresťanských manželov

V týchto dňoch prináša Vydavateľstvo DON BOSCO v spolupráci s Radou KBS pre rodinu výnimočný pastoračný materiál s názvom: Malá cesta kresťanských manželov.

Don Bosco takmer ako Mozart

Don Bosco miloval hudbu. Hral na husliach, organe a klavíri, ale len vtedy, keď ich našiel v dome nejakého priateľa. Hudba a spev boli pre neho skvelým spôsobom komunikácie s mladými ľuďmi.