Kniha SEN, KTORÝ TRVÁ aj s výnimočnou odmenou

od | nov 11, 2023 | Osobitný článok

 

Pizzu s Andym alebo radšej návštevu múzea kávy so Stanom? Čo by ste si vybrali? Ako poďakovanie za splnenie prvého míľnika pri podpore knihy SEN, KTORÝ TRVÁ sme si pre vás pripravili limitovaný počet špeciálnych saleziánskych odmien (a so skutočnými saleziánmi).

Otec provinciál Peter Timko a bratia Andrej Kňaze, Stano Hurbanič, Pavol Kalata a Michal Žák si pre vás pripravili prekvapenia, k akým sa v bežnom živote len tak ľahko nedostanete. Získať môžete napríklad:

  • knihu s venovaním otca provinciála,
  • výlet na pizzu Neapolka do Bošian s Andrejom,
  • návštevu Múzea kávy v Kruštenici so Stanom,
  • ručne vyrezávaný a ručne zdobený jelšový kríž – ikonu od Pavla,
  • autorské kresby na motívy Čičmian od Michala.

Ale pozor! Počet týchto odmien je limitovaný, tak radšej veľa nehútajte. Objednajte si knihu SEN, KTORÝ TRVÁ aj s výnimočnou odmenou a podporte tak aj vydanie knihy o storočí saleziánov na Slovensku: https://www.donio.sk/sen-ktory-trva

Ďakujeme! #senktorytrva

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Svätá omša za zosnulých členov

Únia slovenských spisovateľov, umelcov a kultúrnych tvorcov žijúcich mimo územia Slovenska si dovoľuje zdvorilo Vás pozvať na svätú omšu za pokoj duše svojich zosnulých členov

Don Jozef Hrdý má 101 rokov

10. apríl 2024 je v živote slovenskej saleziánskej provincie výnimočný deň. Don Jozef Hrdý sa ako prvý slovenský salezián dožíva 101. roku svojho života.

Výmenná burza

V sobotu 6. apríla 2024 sa u saleziánov v Bratislave na Miletičovej uskutočnila v starom oratku výmenná burza, swap detského, ženského a mužského oblečenia a potrieb. Je to už tradičné podujatie, ktoré sa koná vždy počas jesene a na jar.

Dvadsiata piata hodina

Nebeskí anjeli oznámili Stvoriteľovi sveta veľmi znepokojení, že ľudia na zemi sa takmer prestali modliť. Rada anjelov sa preto rozhodla poveriť skupinu serafínov, aby zleteli na zem a zistili príčinu tohto smutného javu.