Kniha SEN, KTORÝ TRVÁ aj s výnimočnou odmenou

od | nov 11, 2023 | Osobitný článok

 

Pizzu s Andym alebo radšej návštevu múzea kávy so Stanom? Čo by ste si vybrali? Ako poďakovanie za splnenie prvého míľnika pri podpore knihy SEN, KTORÝ TRVÁ sme si pre vás pripravili limitovaný počet špeciálnych saleziánskych odmien (a so skutočnými saleziánmi).

Otec provinciál Peter Timko a bratia Andrej Kňaze, Stano Hurbanič, Pavol Kalata a Michal Žák si pre vás pripravili prekvapenia, k akým sa v bežnom živote len tak ľahko nedostanete. Získať môžete napríklad:

  • knihu s venovaním otca provinciála,
  • výlet na pizzu Neapolka do Bošian s Andrejom,
  • návštevu Múzea kávy v Kruštenici so Stanom,
  • ručne vyrezávaný a ručne zdobený jelšový kríž – ikonu od Pavla,
  • autorské kresby na motívy Čičmian od Michala.

Ale pozor! Počet týchto odmien je limitovaný, tak radšej veľa nehútajte. Objednajte si knihu SEN, KTORÝ TRVÁ aj s výnimočnou odmenou a podporte tak aj vydanie knihy o storočí saleziánov na Slovensku: https://www.donio.sk/sen-ktory-trva

Ďakujeme! #senktorytrva

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Petícia – Neberte nám 2%!

Občianske združenia a neziskové organizácie spustili podpisovú akciu, v ktorej vyzývajú vládu, aby ponechala asignáciu 2% z daní v aktuálnom stave.

Parkovanie na Troch hôrkach

Saleziáni v Košiciach na Troch hôrkach ukončili stavbu parkoviska pri svojom dome a začali s jeho prevádzkou.

Chcete od filmu viac?

Na internete vzniká nová streamovacia platforma Filmana s kresťanskými filmami, ktoré budú ponúkané v slovenskom a českom jazyku.

Darujme úsmev

Adventný sociálny projekt „Darujme úsmev“ je projekt na pomoc rodinám v núdzi. Začal 11. novembra a bližšie informácie sa nachádzajú v článku.