Je tu čas Vianoc

od | dec 20, 2021 | Saleziáni

 

Autor: Marek Pančura SDB / Foto: SDB Bardejov

Detský saleziánsky zbor Vinimini funguje pri saleziánoch dona Bosca v Bardejove už dlhých 16 rokov. Hlavným poslaním zboru je pravidelná služba na sv. omšiach, no okrem nej sa deti zo zboru venujú aj spievaniu na rôznych koncertoch či podujatiach. Počas svojho pôsobenia nahrali už 4 autorské albumy, k niektorým piesňam dokonca spravili aj klip.

Je tu cas vianoc 01

Je tu cas vianoc 02

Je tu cas vianoc 03

Je tu cas vianoc 04

Je tu cas vianoc 05

Práve obdobie pandémie ich motivovalo k tomu, aby sa prihovorili ľuďom netradičnou formou. A tak z ich domácich obývačiek vytvorili video k vianočnej piesni Je tu čas Vianoc. Autorom klipu je klavírista zboru Janko Hudák. Pieseň môžete nájsť aj na ich novom albume Slnečnica, ktorý vydali a požehnali presne pred rokom.


 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Košice-Luník IX

Po dlhšej odmlke pozdravujeme z Luníka IX a ponúkame vám stručnejší prierez našich jesenných podujatí.

Poprad

Pozdravujeme z Popradu. Náš nový spolubrat Ján Drgoň ukázal všetkým, aký je šarkan, a na miestnej šarkaniáde atakoval výškou letu svojho šarkana pristávacie lietadlá.

Rorátne sväté omše v Novej Dubnici

Počas adventu sa ráno zvyknú slúžiť rorátne sväté omše. Aj saleziáni v Novej Dubnici ich slávia vo farskom kostole a na Spojenej škole sv. Jána Bosca.

Námestovo

Naši animátori zažili nádherný animátorsky jesenný víkend na fare v Lúčkach. Tu sa mohli ešte viac spoznávať a pri rozličných aktivitách vytvárať osobné vzťahy.