Je tu čas Vianoc

od | dec 20, 2021 | Saleziáni

 

Autor: Marek Pančura SDB / Foto: SDB Bardejov

Detský saleziánsky zbor Vinimini funguje pri saleziánoch dona Bosca v Bardejove už dlhých 16 rokov. Hlavným poslaním zboru je pravidelná služba na sv. omšiach, no okrem nej sa deti zo zboru venujú aj spievaniu na rôznych koncertoch či podujatiach. Počas svojho pôsobenia nahrali už 4 autorské albumy, k niektorým piesňam dokonca spravili aj klip.

Je tu cas vianoc 01

Je tu cas vianoc 02

Je tu cas vianoc 03

Je tu cas vianoc 04

Je tu cas vianoc 05

Práve obdobie pandémie ich motivovalo k tomu, aby sa prihovorili ľuďom netradičnou formou. A tak z ich domácich obývačiek vytvorili video k vianočnej piesni Je tu čas Vianoc. Autorom klipu je klavírista zboru Janko Hudák. Pieseň môžete nájsť aj na ich novom albume Slnečnica, ktorý vydali a požehnali presne pred rokom.


 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

40 rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka

V tomto roku slávime defilé sto rokov Saleziánov na Slovensku. A v rámci osláv storočnice si 2. júna 2024 v popoludňajších hodinách rodáci z obce Čaňa pri Košiciach pripomenuli 40. rokov od smrti saleziána-kňaza dona Štefana Timka.

Bardejov

Aj v mesiaci máj sa konalo viacero víkendoviek na našej Brezovke. 5. – 6. mája sa stretli stredoškoláčky, ktoré prežili spolu obohacujúci a požehnaný čas.

Nová Dubnica

Májovou akciou číslo jedna bol deň farnosti. Doobeda sa slávila svätá omša zo sviatku sv. Jozefa Robotníka. Spestrením, ale i veľkým lákadlom, nielen pre najmenších, boli nafukovacie hrady.