Festival Lumen – Open Air Festival

od | jún 3, 2022 | Slovensko

 

Festival Lumen je plný gospelovej hudby, nezabudnuteľnej atmosféry a príjemných stretnutí, organizovaný pravidelne začiatkom júna v Trnave. Počas svojej existencie sa stal jedným z najväčších gospelových festivalov v strednej Európe. Tento rok oslávi už 30. narodeniny.

Festival Lumen na Trojičnom námestí v Trnave navštevuje každoročne približne 8 000 ľudí. Počas víkendu sa stávajú súčasťou mesta, ktoré im poskytuje dočasný domov. Novinkou Festivalu Lumen bol koncept city music festivalu spolu so spoplatnenou zónou. Tento koncept sme rozvinuli počas minulých ročníkov a festival vystavaný na sprievodnom programe sme sa rozhodli ponúknuť aj tento rok.

Zdroj: Festival Lumen

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Don Pascual Chávez je na Slovensku

Bývalý hlavný prestavený saleziánov don Pascual Chávez pricestoval na Slovensko. V Badíne bude viesť formačné stretnutia so saleziánmi a so sestrami FMA.

17. november a Nežná revolúcia

Výročie Nežnej revolúcie je opäť príležitosťou spomenúť si na udalosti, ktoré viedli ku pádu komunistického režimu v Československu na konci roku 1989. Iniciátormi tejto revolúcie boli študenti.

Sviečka za nenarodené deti 2022

Fórum života opäť organizuje aktivitu Sviečka za nenarodené deti s mottom: Rozsvieťme Slovensko! Preto vás pozýva v čase okolo 2. novembra k zapáleniu sviečky za nenarodené deti v oknách domov.